Witam.
Mam pytanie odnośnie walki z jeźdźcami apokalipsy.Czy dodatkowy efekt po przegraniu walki z jeźdźcami odnosi się tylko do momentu w którym jeździec wchodzi do gry czy również ten efekt się aktywuje za każdym razem jeżeli jeździec również znajduje się już na planszy i poszukiwacz próbuje go pokonać i mu się nie udaje. W takim przypadku mając dużo punktów życia i talizman mogę celowo próbować wejść na kartę  jeźdźca i nie mając za bardzo szans na zwycięstwo mogę  spowodować utratę życia bądź przyjaciół u innych poszukiwaczy którzy np talizmanu nie mają a posiadają bardzo ciekawych przyjaciół lub mało życia.
Proszę o odpowiedź czy to prawidłowa interpretacja ?
Z góry dziękuje za odpowiedzi .
			
			
									
									Zwiastun Jeźdźcy Apokalipsy pytania
- Mały Nemo
 - 
				







A kind, crazy fool and a stubborn kid. - Posty: 24525
 - Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
 - Lokalizacja: Slumberland
 - Płeć:
 - Wiek: 19
 
Re: Zwiastun Jeźdźcy Apokalipsy pytania
Nie mam textu karty przed soba, ale z tego, co pamietam, to za kazdym razem sie te efekty aktywuja.
			
			
									
									
	
							Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
			
										
						Little bit of fun is all I'm after!
- 
				Wicih
 - 
				

 - Posty: 20
 - Rejestracja: piątek 01 maja 2020, 23:48
 - Lokalizacja: Łódź
 - Płeć:
 - Wiek: 26
 
Re: Zwiastun Jeźdźcy Apokalipsy pytania
Naczy chodzi o Zwiastun tak? Jeśli tak to jest dokładnie tak jak mówisz, efekty po walkach aktywują się niezależnie od tego czy karta pojawia się na polu w wyniku wejścia na nie poszukiwacza czy już tam była
			
			
									
									
	
							"Kiedy wchodzisz na obszar z odkrytymi kartami Przygody, możesz odrzucić jedną z nich i wylosować w jej miejsce nową, którą musisz już rozpatrzyć."
			
										
						