Strona 1 z 4
Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: poniedziałek 14 mar 2016, 14:06
autor: Mały Nemo
: poniedziałek 14 mar 2016, 20:35
autor: Mały Nemo
http://galakta.pl/gry/gry-planszowe/tal ... kataklizm/
ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
● 1 plansza ● 1 instrukcja ● 5 kart Poszukiwaczy ● 47 kart Przygód ● 10 kart Zaklęć ● 24 karty Ekwipunku ● 4 karty Alternatywnych Zakończeń ● 6 kart Talizmanów ● 25 kart Pozostałości ● 40 kart Mieszkańców ● 6 kart zadań Czarownika ● 10 kart Terenu ● 5 plastikowych figurek ●
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: wtorek 22 mar 2016, 14:54
autor: Mały Nemo
Bardzo dawno temu
za siedmioma górami i rzekami Jon New na
Talisman Island opublikował nową grafikę do Kataklizmu, mianowicie "Astralną Podróż" autorstwa
Kristel Raymundo. A potem nie było niczego.
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: niedziela 01 maja 2016, 14:19
autor: Mały Nemo
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: czwartek 12 maja 2016, 12:38
autor: Mały Nemo
Grafika Toxic Spring:
http://www.deviantart.com/art/Toxic-Spring-608354427 Bona Bernardo. Karta to to klasyczne jeziorko na którym znajdują się po 2 punkty Siły i Mocy.
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: niedziela 28 sie 2016, 01:27
autor: vincent
parę istotnych spraw..choć pewnie większość już się zapoznała z tematem dogłębnie
jak dla mnie spore orzeźwienie dla świata..post-apokaliptyczna kraina,bardziej pusta,trudniejsza..super!
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: czwartek 01 wrz 2016, 15:20
autor: blazius
Czy na nowej planszy będzie obszar Czarnego Rycerza?
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: czwartek 01 wrz 2016, 15:27
autor: Mały Nemo
blazius pisze:Czy na nowej planszy będzie obszar Czarnego Rycerza?
Rycerza nie ma (znajduje się tam Zamek), ale Czarny Rycerz występuje jako Poszukiwacz.
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: czwartek 01 wrz 2016, 15:44
autor: vincent
wiadomo coś o terminach??
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: czwartek 01 wrz 2016, 17:23
autor: Mały Nemo
Cały czas "III kwartał 2016", aczkolwiek od dzisiaj mamy wrzesień, więc pewnie na dniach Galakta zaktualizuje plany wydawnicze.
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: sobota 03 wrz 2016, 19:02
autor: Mały Nemo
Kataklizm PL za 2 tygodnie w sklepach.
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: sobota 03 wrz 2016, 22:48
autor: vincent
łoł....wspaniale...
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: wtorek 06 wrz 2016, 12:47
autor: megoviator
Poszukiwacze w polskiej wersji -
http://i.imgur.com/mccSSzF.png

Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: wtorek 06 wrz 2016, 13:00
autor: Mały Nemo
Ja będę biegać potomkiem magii

.
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: wtorek 06 wrz 2016, 15:51
autor: Miszon
Jakiś totalny pakeros. Nie przegięty?
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: wtorek 06 wrz 2016, 15:53
autor: Mały Nemo
Oj tam, nie to, co taka Zbieraczka, co ma wbudowaną Ukrytą Kieszeń

.
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: wtorek 06 wrz 2016, 19:49
autor: vincent
ja tam lubie dziwactwa,więc mutant dla mnie najciekawszy..na allegro pojawiła się już przedsprzedaż...około 180 zeta..
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: niedziela 11 wrz 2016, 21:10
autor: Bludgeon
Miszon pisze:Jakiś totalny pakeros. Nie przegięty?
Testowałem, nie jest przegięty.
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: wtorek 13 wrz 2016, 12:34
autor: Mały Nemo
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: środa 14 wrz 2016, 16:00
autor: Valdi
Kataklizm już Galakta powysyłała - a ludzie się rzucają do sklepów.
Jak dobrze mieć już komplet TMiM

Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: środa 14 wrz 2016, 16:05
autor: Mały Nemo
A byl preorder? Bo jakos nie zauwazylem...
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: środa 14 wrz 2016, 16:56
autor: abubu
Preorderu (w sklepie Galakty) nie było ... ba ... nadal nie ma tam Kataklizmu.
Jeżeli chodzi o inne sklepy (to na co najmniej 2) były/są preordery.
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: środa 14 wrz 2016, 17:06
autor: Mały Nemo
Hmm... czekalem na galakte.... Valdi, Ty kataklizm masz juz fizycznie w rekach? Czy tylko zlozyles zamowienie i wciaz czekasz?
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: środa 14 wrz 2016, 21:28
autor: Valdi
Fizycznie leży w domu, bo ja w rozjazdach, fotę mogę strzelić jutro lub pojutrze bo nie wiem kiedy będę w domu - u mnie ciągle wakacje...
Re: Talisman Magia i Miecz: Kataklizm
: środa 14 wrz 2016, 21:34
autor: Mały Nemo
Hmm... to oznacza, ze musze zaczac sie usniechac do ludzi...