Wikołak - interpretacja zasad

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rebelix
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 384
Rejestracja: sobota 05 kwie 2008, 22:26
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: Rebelix »

Liczę, że moja instrukcja do Wilkołaka brzmi tak samo jak Twoja i, że dobrze ją rozumiem. Jeśli spojrzysz na 3 stronę, rozdział Przemiana w Likantropa, 1 zdanie ostatniego akapitu możesz przeczytać:

"Jeśli Poszukiwacz zostanie zamieniony w Ropuchę, musi odrzucić swoją kartę Likantropa."

Ja jako odrzucanie rozumiem to, że daną kartę odkładam na odpowiedni stos kart i nie mam już do niej prawa (z malutkimi wyjątkami). Przy przemianie w ropuchę swoje przedmioty, przyjaciół i złoto porzucasz czyli zostawiasz na obszarze na którym się zmieniłeś w ropuchę. Ale kartę Likantropa odrzucasz czyli wędruje ona na stos kart Likantropów i po powrocie do swojej normalnej postaci już jej z stamtąd nie bierzesz. Tak przynajmniej ja to rozumiem.


Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6193
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Muszę przyznać, szanowni koledzy, że się trochę poprawiliście, bo narzekacie na zasady dopiero po dostaniu dodatku w ręce ;) Aczkolwiek chyba nadal przed pierwszą rozgrywką xD
Szkoda tylko, że chyba przy każdym dodatku znajdzie się narzekacz, któremu oryginalne zasady nie pasują (i to jeszcze przed przetestowaniem ich) i od razu chce je zmieniać
Kufir pisze:Przeczytajcie dobrze instrukcję Wilkołaka
No niestety, Kufirze, to Ty musisz ją dobrze przeczytać, bo jest tak jak napisał Rebelix.


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Rebelix
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 384
Rejestracja: sobota 05 kwie 2008, 22:26
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: Rebelix »

Skąd: Polska = Narzekanie: Wrodzone ;)


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5809
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Post autor: abubu »

...a niektórzy narzekają, że inni narzekają ... :?


Awatar użytkownika
Kufir [Autor tematu]
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Rogo pisze:Muszę przyznać, szanowni koledzy, że się trochę poprawiliście, bo narzekacie na zasady dopiero po dostaniu dodatku w ręce ;) Aczkolwiek chyba nadal przed pierwszą rozgrywką xD
Szkoda tylko, że chyba przy każdym dodatku znajdzie się narzekacz, któremu oryginalne zasady nie pasują (i to jeszcze przed przetestowaniem ich) i od razu chce je zmieniać
Kufir pisze:Przeczytajcie dobrze instrukcję Wilkołaka
No niestety, Kufirze, to Ty musisz ją dobrze przeczytać, bo jest tak jak napisał Rebelix.

Nie mam przed sobą instrukcji, ale na końcu omawianej kwestii pisze iż po 3 turach, gdy poszukiwacz wraca do normalnej postaci, z powrotem bierze kartę Likantropa.


I tutaj nie chodzi o narzekanie tylko o ewidentną nielogiczność autorów. Zresztą już nie pierwszą. Co to za klątwa ta Likantropia, która daje w zasadzie same plusy.


Obrazek
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6193
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Kufir, taka to klątwa, że wilko-kłaki są na codzień zwykłymi ludźmi, a gdy przemienią się w bestię, to nabierają na sile i są żądne krwi - i to właśnie przedstawili autorzy dodatku, co jest moim zdaniem właśnie bardzo logiczne.
A co do instrukcji, będę się posiłkował angielską, bo polskiej nie ma w sieci:
If a character is turned into a Toad, he must discard his Lycanthrope Card.
czyli tłumacząc dosłownie: Jeśli Poszukiwacz zostanie zamieniony w Ropuchę, musi odrzucić swoją kartę Likantropa.
If a character who has been turned into a Toad becomes a lycanthrope, his Toad Card and figure change back to his original character’s card and figure. He then takes a Lycanthrope Card as normal.
Nie wiem jak to jest dosłownie w polskiej instrukcji, ale ten fragment mówi, że jeśli Poszukiwacz, który właśnie jest Żabką, zostaje zamieniony w wilko-kaka, to zamienia kartę postaci i figurkę z powrotem na normalne. Wtedy normalnie bierze kartę Likantropa.

Niech ktoś zapoda dokładną treść z polskiej instrukcji, bo trzeba kolegę uświadomić, że żyje w błędzie :P


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23518
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Rogo pisze:If a character is turned into a Toad, he must discard his Lycanthrope Card.
Rogo pisze:If a character who has been turned into a Toad becomes a lycanthrope, his Toad Card and figure change back to his original character’s card and figure. He then takes a Lycanthrope Card as normal.
Jeśli Poszukiwacz zostanie zamieniony w Ropuchę, musi
odrzucić swoją kartę Likantropa. Jeśli Poszukiwacz, będąc
zamieniony w Ropuchę, przemieni się w likantropa, jego kartę
i figurkę Ropuchy należy z powrotem zamienić na kartę
i figurkę jego oryginalnego Poszukiwacza. Następnie normalnie
otrzymuje kartę Likantropa.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Kufir [Autor tematu]
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Kufir, taka to klątwa, że wilko-kłaki są na codzień zwykłymi ludźmi, a gdy przemienią się w bestię, to nabierają na sile i są żądne krwi - i to właśnie przedstawili autorzy dodatku, co jest moim zdaniem właśnie bardzo logiczne.
Owszem i jest to właśnie przykład zmarnowanego potencjału Wilkołaka i likantropii. Zamiast wprowadzać kolejne nowe zagrania taktyczne i utrudniać tym samym grę, wszyscy gracze będą dążyć do tego aby jak najszybciej być Likantropem. W sumie na początku gry to same plusy. 2 do skuteczności + 1 do spotkania z Wilkołakiem, żyć nie umierać.


Obrazek
Awatar użytkownika
Rebelix
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 384
Rejestracja: sobota 05 kwie 2008, 22:26
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: Rebelix »

To czy Likantrop daje same plusy czy nie jest zapewne zależne od tego co jest wartościowe dla innych a co nie. Przede wszystkim Likantrop działa tylko w nocy, w ciągu tej samej nocy wszystkie istoty maja +1 do swojej skuteczności co w efekcie oznacza, że nasza Likantropia (nawet nie wiem czy to słowo można tak odmieniać czy nie) daje nam jedynie +1.

Druga sprawa to ta, że w nocy jeśli trafimy na innego poszukiwacza i wygramy to nie możemy zażądać normalnej nagrody. Jeśli dajmy na to wszyscy tak jak Kufir sugeruje będą dążyć do szybkiej zmiany w Likantropa i im się to uda okazuje się, że w nocy wszyscy Poszukiwacze mają +2 do swojej skuteczności czyli nie daje im to żadnej przewagi (jaki masz bonus mając +2 jeśli Twój przeciwnik też ma +2) ale za to żaden z nich nie ma prawa zażądać normalnej nagrody co może np. utrudniać wykonanie zadania czarownika (pamiętam, że jest takie które polega na odebraniu życia innemu Poszukiwaczowi). Można też wykorzystać ten fakt do tego by chronić swoje przedmioty przed silniejszymi Poszukiwaczami którzy mają dużą szansę nas pokonać i w efekcie nam odebrać jakiś super cool Magiczny Przedmiot, wtedy za dnia trzymamy się z daleka albo myślimy coby tu zrobić żeby znowu była noc.

Po trzecie widziałem kilka kart które mają negatywny wpływ na Likantropów... to chyba jeśli trafisz na tłum wieśniaków będąc Likantropem zostajesz od razu zabity.

Ja pozwolę sobie nie zgodzić się z tym, że bycie Likantropem daje same plusy. Aczkolwiek każdy ma prawo do własnej strategii czy chce być Likantropem jak najszybciej czy też nie.


Revix
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 57
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: Revix »

Zgodzę się z Kufirem że w czasie nocy likantropia daje wymierne korzyści, a właściwie coś za coś - o ile mamy +2 do walki ( a potencjalne potwory +1) to nie możemy zabierać pokonanym poszukiwaczom przedmiotów, ba musimy ich atakować, co może często okazać się wyjątkowo niekorzystne.
Jednakże w czasie dnia likantropia posiada same minusy (ot kilka niezbyt miłych kart, które możemy spotkać) ;)


Awatar użytkownika
Rebelix
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 384
Rejestracja: sobota 05 kwie 2008, 22:26
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: Rebelix »

Czy zmiana karty czasu przy wylosowaniu zdarzenia ma miejsce tylko kiedy losowanie jest wynikiem polecenia obszaru?

Chodzi mi o taką sytuację jak np. Gracz podczas swojej tury odrzuca skrzynie ze skarbem z rozszerzenia królowa lodu i losuje 5 wierzchnich kart przygód. Żadna z tych kart to nie był przedmiot więc wszystkie odrzuca na stos kart odrzuconych ale wśród nich było zdarzenie. Czy odwracamy kartę czasu wtedy?


Revix
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 57
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: Revix »

Wydaje mi się i mam nadzieję, że nie


Awatar użytkownika
Rebelix
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 384
Rejestracja: sobota 05 kwie 2008, 22:26
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: Rebelix »

Podpytam jeszcze o kartę alternatywnego zakończenia Powiernicy Światła.

1. "Wszyscy gracze rozpoczynają grę Dobrymi Poszukiwaczami" to oznacza, że losujemy poszukiwaczy tylko spośród tych którzy startowy charakter mają dobry?

2. "Poszukiwacze, kiedy się spotykają, mogą dowolnie wymieniać się złotem, przedmiotami oraz przyjaciółmi" to znaczy za obopólną zgodą? Czy to poszukiwacz który spotyka innego decyduje co zamienić na co?


Revix
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 57
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: Revix »

Myślę, że to zakończenie ma wprowadzać kooperację do gry, bo przecież albo wszyscy wygrywają, albo przegrywają - stąd i sądzę, że za obopólną zgodą.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23518
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Rebelix pisze:1. "Wszyscy gracze rozpoczynają grę Dobrymi Poszukiwaczami" to oznacza, że losujemy poszukiwaczy tylko spośród tych którzy startowy charakter mają dobry?
Nie, startowy Charakter wszystkich Poszukiwaczy jest Dobry, nawet jeżeli na ich kartach widnieje inny.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5809
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Post autor: abubu »

A co z poszukiwaczami z zapisem (mniej więcej): "twój charakter NIGDY nie może zostać zmieniony" (np. kultystka)
Trzeba takiego odrzucić i wybrać nowego? Czy na siłę zmienić?


Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6193
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Nemomon pisze:
Rebelix pisze:1. "Wszyscy gracze rozpoczynają grę Dobrymi Poszukiwaczami" to oznacza, że losujemy poszukiwaczy tylko spośród tych którzy startowy charakter mają dobry?
Nie, startowy Charakter wszystkich Poszukiwaczy jest Dobry, nawet jeżeli na ich kartach widnieje inny.
A to z jakiej racji? Mi interpretacja Rebelixa wydaje się bardziej sensowna.


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Poochacz
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 51
Rejestracja: piątek 31 sie 2012, 20:14
Lokalizacja: Mogielnica
Płeć:

Post autor: Poochacz »

Właśnie: wracając do zakończenia "Powiernicy Światła" mam pytanie do tych, którzy rozegrali już partię z Wilkołakiem. Ile razy w ciągu gry miała miejsce zmiana czasu na Noc? Wg instrukcji: "Za każdym razem, kiedy Poszukiwacz podczas swojej tury wyciągnie jedną lub więcej kart Zdarzeń, zanim rozpatrzy jakąkolwiek kartę, musi odwrócić kartę na drugą stronę" Do tego dochodzą zmiany wynikające ze spotkań. I tu dochodzę do puenty...

"Na początku gry każdy Poszukiwacz otrzymuje 2 żetony Losu ze stosu i umieszcza je na tej karcie" - grając w dwie osoby na kartę trafią 4 żetony.

"Za każdym razem, gdy zapada Noc, odrzuć jeden żeton Losu z tej karty. Jeśli zostanie odrzucony ostatni żeton Losu, gra kończy się i wszyscy gracze przegrywają. Jeśli poszukiwacz wkroczy na Koronę Władzy, zanim ostatni żeton Losu zostanie odrzucony, wszyscy gracze wygrywają!"

W jaki sposób wygrać w tym scenariuszu??? Zakładając że przy odpowiednim zbiegu okoliczności czterokrotna zmiana czasu na noc (i pozbycie się wszystkich żetonów z karty) może wystąpić już po 7-8 turach to już od samego początku musielibyśmy pędzić do Korony Władzy, co przy niskich początkowych statystykach jest chyba niewykonalne. Poza tym nie widzę sensu gry na wyścigi i rozkładania jej przez jakieś 10 minut by drugie 10 minut grać.

Sam pomysł jest ciekawy i chętnie zagrałbym w tej konwencji ale przez powyższą zasadę wydaje mi się ona nierealna


"Życie nie jest tak bolesne, jak jazda rowerem bez siodełka"
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5809
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Post autor: abubu »

jeszcze się nie zagłębiałem w karty/zakończenia/itp ... ale jeśli to co piszesz jest prawdą (a nie ma powodów aby nie wierzyć) to to zakończenie to jest babol straszny... Kart zdarzeń jest mnóstwo w grze... Chyba trzeba będzie zagrać sama Podstawka + Wilkołak i sprawdzić jak to w praniu wyjdzie.


Awatar użytkownika
Rebelix
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 384
Rejestracja: sobota 05 kwie 2008, 22:26
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: Rebelix »

Co do mojego 1szego pytania to właśnie pisałem je z myślą o jakiej wspomniał Abubu... co jeśli przy takim zakończeniu trafi nam się np. mroczna kultystka która w założeniu jest zawsze zła. Zmiana jej charakteru na zawsze dobry jest oczywiście możliwa ale czy nie powoduje pewnego zgrzytu?

Jeśli chodzi o moje drugie pytanie to wykazałem się brakiem wyobraźni. Oczywiście Revix ma rację i intencją tego zakończenia zapewne jest to żeby wszyscy gracze kooperowali ze sobą i grali pod jednego poszukiwacza który ma szansę najszybciej dojść na obszar korony władzy.

Tak mnie nachodzi myśl... a może to zakończenie to ukłon od twórców w stronę wszystkich żonatych graczy którzy teraz mają możliwość rozegrania partyjki ze swoją Najdroższą (jeśli nie ma obawy, że zacznie wyciągać jakieś aluzje to proponuję dać jej krasnoluda) bez obawy czy nadchodzącą, zimową noc spędzą jednak na kanapie z co najwyżej 1 jaśkiem zamiast w cieplutkim łóżeczku. :roll:


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23518
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Rogo pisze:
Nemomon pisze:
Rebelix pisze:1. "Wszyscy gracze rozpoczynają grę Dobrymi Poszukiwaczami" to oznacza, że losujemy poszukiwaczy tylko spośród tych którzy startowy charakter mają dobry?
Nie, startowy Charakter wszystkich Poszukiwaczy jest Dobry, nawet jeżeli na ich kartach widnieje inny.
A to z jakiej racji? Mi interpretacja Rebelixa wydaje się bardziej sensowna.
Bardzo wątpię, by chodziło o segregację Poszukiwaczy. Jeżeli jednak tak, to na pewno wprost by wspomnieli, iż przed losowaniem Poszukiwacza należy odrzucić tych, co mają inny Charakter niźli Dobry. Pomijam, iż w takim przypadku Zakończenie to by było wyjątkowo głupie i niegrywalne, bo nikomu nie chciało by się przeglądać tych 50+ kart Poszukiwaczy, wybierać tylko Dobrych, a po zakończeniu gry znów ich wtasowywać do talii, mając nadzieję, iż jakoś równomiernie ten Charakter Dobry się rozłoży pomiędzy inne karty. ;)

Co do Kultystki, to nie widzę z nią problemu, by miała Charakter Dobry zawsze. To jest w końcu Alternatywne Zakończenie, którego efekty są nadrzędne w stosunku do wszelkich innych efektów. To nie jest pojedyncza karta, tylko zasady scenariusza, który gracie. Dlatego też może łamać zasady i inne przepisy.


Awatar użytkownika
Rebelix
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 384
Rejestracja: sobota 05 kwie 2008, 22:26
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: Rebelix »

Nemo mógłbyś tutaj podać oryginalny zapis tej karty? Bo opis na polskiej karcie nie sugeruje (przynajmniej w moim odczuciu), że zmieniamy charakter naszego poszukiwacza na dobry niezależnie od tego jaki jest jego charakter startowy. Ten opis mówi nam, że rozpoczynamy grę Dobrym Poszukiwaczem. A dla mnie dobry to tylko ten który jako charakter startowy ma napisany: Dobry.

I jak z tą kwestią wylosowania zdarzenia kiedy losujemy karty nie z polecenia obszaru?


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23518
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

All players start the game with characters
of good alignment. Characters are always good;
if an effect changes a character’s alignment, he
loses 1 life instead.
Rebelix pisze:I jak z tą kwestią wylosowania zdarzenia kiedy losujemy karty nie z polecenia obszaru?
Mam smutną wiadomość:

Whenever a character draws one or more Events during his
turn
, before he encounters any cards, he must flip the Time
Card over to the other side.

You may discard the Chest
during your turn to draw

the top 5 Adventure Cards
and take 1 Object of your
choice.

Więc osobiście bym grał, iż takie wylosowane Zdarzenie także flipuję kartę Czasu.
Ten opis mówi nam, że rozpoczynamy grę Dobrym Poszukiwaczem. A dla mnie dobry to tylko ten który jako charakter startowy ma napisany: Dobry.
No tak, rozpoczynamy grę Dobrym Poszukiwaczem. Więc jeżeli miał on charakter Zły napisany na karcie, to teraz jest Dobry. Raz jeszcze, gdyby chodziło o segregację, to by wprost to napisali.


Awatar użytkownika
Rebelix
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 384
Rejestracja: sobota 05 kwie 2008, 22:26
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: Rebelix »

Dlaczego to smutna wiadomość? Dla mnie to wiadomość której się spodziewałem i która dodaje trochę siły takim kartą jak wspomniana skrzynia ze skarbem, co można odpowiednio taktycznie wykorzystać. Troszeczkę martwi mnie tylko to, że Hiena Cmentarna często może wpływać na zmianę czasu gdy losuje karty na cmentarzu. Albo to, że czasami taka zmiana może następować jedna po drugiej... np. trafiamy kartę zdarzenia nalot na wioskę - odwracamy kartę czasu - losujemy 4 karty a wśród nich kolejne zdarzenie - odwracamy kartę znowu na stronę na której była przed sekundą. Niby nic ale w międzyczasie wszystkie wypasione księżycowe zdarzenia poszły się...


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23518
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Wydawało mi się, iż wam (albo Revixowi) nie podobała się taka możliwość. Aczkolwiek z zapisu prosto to wynika.

Co do Hieny, to myślę, iż może to być także jego sposób na grę - usuwanie pozytywnych Z darzeń, które bardziej by pomagały innym jak jemu. Z drugiej strony też Hiena musi krążyć wokół Cmentarza, by w końcu na jego obszar trafić.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
ODPOWIEDZ