Magia i Miecz Online

Dyskusje na temat gier komputerowych.
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12858
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Spoko czekaliśmy tyle lat na Online poczekamy jeszcze nik niekaże sie spieszyć.

A tym czasem wpisywać dalesze uwagi czy narazie dać spokój?

1.jak coś to bym miał małą uwage że jak na kartach jest loosowanie np. u czarownicy 1-zamienia cie w żabe to było to wyświetlone na dole znaczy sie taki napis
rzuciłeś/wynik: 1 zamienia cie w żabe
2.w mieście też wyświetliło mi tylko jedna ikone tym razem alchemika.
3.i chyba niewyświetliło mi Wygrałeś walke (z lwem ale wygrałem:P)
4. U Sfinksa (karta) oprócz braków napisów co sie stało po naciśnięciu zagadki masz błąd chyba w kodzie bo odpowiedź 1 jest taka sama jak 5 gdzie piątka powinna być 5 a nie jedynką.
5. Uciążliwe jest podnoszenie przedmiotów bo na planszy po naciśnięciu podnieś niechce ich podnieść jedynie poprzez ekwipunek da sie to zrobić.
6. W zakładce Przyjaciele przedało by sie zamieścić ich opisy co robią.
7. Zaczołem 3 rozgrywke testową i mam trzeci raz Amazonke. przydałby sie przycisk "Losuj Poszukiwacza"
Ostatnio zmieniony piątek 20 sty 2006, 16:53 przez Valdi, łącznie zmieniany 2 razy.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
harfista
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 15:49

Post autor: harfista »

ten sam problem z logowaniem


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Pograłem trochę (tzn. okazało się że pograłem chyba z godzinę a nawet nie zauważyłem :P ) i muszę przyznać że gra się naprawdę przyjemnie. Mam oczywiście kilka uwag/pytań:

1. Skoro narazie dostępna jest tylko Amazonka to kiedy będzie można skorzystać z jej zdolności?

2. Czemu po walce z Południcą nie pojawił się żaden napis? Tzn. chyba wygrałem bo jej karta zniknęła z planszy ale jak wygrałem walkę fizyczną z Lwem pojawiła się informacja że wygrałem a teraz nic nie było.

3. Czy obszary stałe (tzn. te gdzie nie ciągnie się kart) działają? Bo jak na taki trafiam pojawia się ikonka, klima na nią i nie zauważam żeby coś się stało.

4. kiedy będą dostępne czary? To trochę głupie że pod rząd zdobyłem różdżkę, magiczny pierścień (+1 do siły i mocy) i kilka razy trafiłem na Nieznajomego - Maga który rozdaje czary ale żadnego czaru nie dostałem.

To chyba narzie tyle. Jak jeszcze coś znajdę to napiszę na forum bo właśnie idę sobie zagrać :D

PS. Wielkie gratulacje, świetna robota, poprostu tak trzymać a chyba nie będę się ruszał od kompa :P

EDIT

I jeszcze jeden myk... kidy np. trafisz na pltergeista możesz go olać i zamiast kliknąć "przyłącz do drużyny" kliknąć na "koniec tury". Wiem że prawdziwi gracze będą się stosować do zasad ale jednak pasowałoby wyeliminować takie "ułatwienia" :roll:

I jeszcze jedno, automatyczna walka niech już będzie ale fajnie by było gdyby można było zobaczyć jakie wypadły wyniki (po doliczeniu wszystkich modyfikatorów).


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
bartas
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 104
Rejestracja: piątek 20 sty 2006, 17:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bartas »

niestety nie moge zaczac gry, jestem zalogowany i co dalej?
Powiedzcie bo zaraz sie zap³acze i chyba pojde pic jezeli ktos mi nie pomoze :(

plsss :cry:


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Musisz utworzyć nową grę, wybierasz tam gdzie masz zielone "V brak" a na dole wpisujesz nazwę twojej sesji oraz to na ilu ma być graczy i czy tworzysz czy się dołączasz a potam klikasz utwórz/dołącz a potam na ikonę mapki. Mam nadzieję że pomogłem.

I właśnie znalazłem jeszcze jednego zonka, tym razem poważnego. Otóż przegrałem parę walk i pomimo że moja wytrzymałość spadła do zera nie pojawiło się nic w stylu "Game Over" tylko mogłem grać dalej. Ciekawe co by było jak bym znowu przegrał, wytrzyłamość -1? :roll:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Rops
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
ZP i LK
Posty: 101
Rejestracja: środa 18 maja 2005, 15:43
Lokalizacja: North
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: Rops »

Super ! w koncu cos sie dzieje z MiM online
A teraz standartowo masa uwag

1. Chcialem zagrac z Valdim ale niedziala cos "dolacz do gry" (z zakladaniem niema problemu)
2. Niektore przedmioty niestety niedzialają. przyklad; (krzydz niedziala na widmo)
3. oczywiscie walke z widmem przegralem i zabral mi 2 pz ??!! troche duzo..
4. Pryjaciele niedzialaja (niemozna skozystac z ich zdolnosci)
5. Kupilem na targowisku (karta) miecz. Zloto mi zabrali a zlodzieje miecza niedali. SKANDAL!!! czym mam walczyc!!! :P
6. Alchemik w miescie zamienia nic w mieszek zlota (dostalem 1 za free)
7. Magik (karta) chyba za duzo bylo w nim manipulacji bo zamienia niby sile na moc i odwrotnie a jak chcialem zamienic to ubylo mi tylko 1 sily (nastepny zlodziej:P )
8. 1 karta na ruinach
9. Zła ciemnosci (czy jakos tak) zdarzenie w kazdym razie neutralni i dobrzy poszukiwacze traca ture. W kazdym razie na 5 tur 2 razy mi sie wylosowala :shock: i tak zostaly zajmujac pola do konca rozgrywki. dziwne bo zdarzenie to zdarzenie i znika.

Hmmm gralem niedlugo i dosc duzo sie znalazlo bledow, mysle wiec ze to nie wersia testowa tylko pogladowa zeby pokazac ze mozna cos zaczac robic. Brawo jednak dla ciebie za wysilek.

Jak znow pogram to napisze co jeszcze znalazlem.


"Moc w połączeniu z ignorancją rodzi zło"
-Ursula LeGuin
bartas
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 104
Rejestracja: piątek 20 sty 2006, 17:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bartas »

dzieki :)

Otoz tak, ja juz mialem -1 i gralem dalej :D


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Otoz tak, ja juz mialem -1 i gralem dalej
Czekaj, czy ja tu gdzieś nie widziałem tematu o nieśmiertelności w MiMie...? :lol:

Kurde, dużo tych błędów i jeszcze wiele pracy do zrobienia ale przynajmniej widać że ktoś to robi na serio a nie zakłada topic mówiąc że chce zrobić MiMa PC czy Online i po paru postach znika w niewyjaśnionych okolicznościach (ten user, nie temat). Gratulację (kolejne bo już chyba gratulowałem :P ) bo pomimo tylu niedociągnieć straciłem już dzisiaj co najmniej ze 2-3 godziny na graniu, ech... nie ma to jak partyjka MiMa...


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Nie no po prostu nachwalić Cię nie można Mistrzu Dzwonów! Suuuuper robota! Syćko goli jak należy ;) Po prostu ekstra. Owszem trzeba przyznać - kilka uchybień, ale jeśli to wersja beta to po prostu cudo na ziemi :D Nie będę zamęczał pytaniami dlaczego to i tamto i wytykał palcami co jest jeszcze do dopracowania, ale serio mówiąc to jesteś pierwszym który zrobiłeś mały krok dla Mistrza Dzwonów, ale wielki krok dla fanów (maniaków? :lol: ) MiMa ;) Pozdrawiam i szczerze podziwiam. MAX

P.s. A ty Łowco tyle nei graj :lol: Kiedy bym nie wszedł dostępna jest gra a autor to właśnie Łowca :lol:


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
MistrzDzwonow [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Kilka "prętkich" odpowiedzi nieśmiertelność będzie do końca testów. Poprostu czasem za szybko ginołem (zanim zdążyłem zbadać przyczyne występowania jakiegoś buga) i ta opcja jest wyłączona do celów testowych :wink:

Co do dołanczania do gry to ciężko mi radzić na odległość może to wina skryptu sprawdze to.
Krzyż na widmo działać powinien ale to sprawdze jeszcze dzisiaj
Zabrał 2 punkty wytrzymałości? skubany jeden :D - I'm czeking dat (sprawdzone, faktycznie po przeganej walce psychicznej punkty wytrzymałości były odejmowane 2x - naprawione)
Przyjaciele zostaną dodani w tępie ekspresowym już niebawemi trzeba pamiętać że ich umiejętności często działają dopiero na określonych polach
Co do targowiska to tyż jakieś dziwne.
Alchemik zmienia nic w złoto - jakoś u mnie to mu się nie udało niewiem czemu tobie się udało hacker jakiś czy co? :wink:
Magik de facto jest trochę szalony i raczej niebezpieczny bo ta karta na prędce była robiona
Ruiny hmmm, tak, wiem, wiem zmienie to w końcu :oops:
Co do losowania kart to już pisałem parę postów wyżej.
Zła ciemność zajmuje pola do końca rozgrywki? widać coś skopałem w kodzie zaraz oblukam. (chyba już znalazłem problem - naprawione?)

UFF aż tylu błędów to się chyba nie spodziewałem ale co tam. To będzie długa noc A tak na marginesie to jest mój pierwszy projekt w PHP :P


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
plazmonik
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 07 sty 2006, 00:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: plazmonik »

I ja siê do³aczê do uwag:
1. czy z³y na cmentarzu zawsze traci turê, czy po prostu mia³em pecha?
2. Fontanna M±dro¶ci i ¬ród³o ¯ycia (czy jak to siê nazywa³o to co daje wytrzyma³o¶æ?) dzia³aj± tylko 1 raz, potem jak na nich stanê - nic siê nie dzieje.
3. Pustelnik nie dzia³a w ogóle tylko zajmuje pole na którym go wylosowa³em
4. Wied¼ma rozdwoi³a mi Ksiêcia! jak j± mia³em i wylosowa³em go to jeden zosta³ na polu a drugi - w dru¿ynie
5. powtórzê co ju¿ kto¶ mówi³ - powinna byæ jaka¶ informacja o tym, co siê dzieje w miejscu gdzie rzucasz kostk±. Chocia¿by: "zosta³e¶ zignorowany
6. Sêdzia te¿ zajmuje miejsce na polu

Na razie tyle, a z wa¿niejszych rzeczy - szczerze gratuluje dobrej roboty!!! Uwag du¿o, ale tak chyba zawsze jest z tego typu projektami. Ciesz siê, ¿e masz tylu testerów ;-)


Awatar użytkownika
MistrzDzwonow [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Aktualnie około 27.

Karty które nie są ukończone lub nie zostały zaczęte faktycznie blokują obszary. Tylko nie wiem czy to zmieniać czy nie.
To z Księciem jest całkiem zabawne :D ale trzeba usunąć.
O fontannach, strumieniach i inszych takich - wiem to jest błąd skryptu w zamierzeniu miał blokować możliwość nieustannego czerpania z nich punktów. żeby odblokować fontanne inny gracz musi się zniej napić :D. Niedługo to zmienie
Pustelnik jako karta niedokończona nie znika.
Sędzi j/w.
Chyba będe musiał wrzucić te opisy bo wszystkich to denerwuje :roll:


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
plazmonik
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 07 sty 2006, 00:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: plazmonik »

My¶lê, ¿e wystarczy, ¿e obiecasz, ¿e wrzucisz kiedy¶;-)


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Dobra to widzę, że jednak można maridzuć :P
Więc tak:
— wkurzające przesuwanie planszy w dół po każdym rzucie, końcu tury. może kostkę wogóle dać gdzieś z boku a nie na dole? oszczędziło by to scrolowania
— karta Widmo nie działa albo nie umiem jej użyć :) Wcale nie spełnia życzeń. Mniemam, że trzeba wpisać 1 i wybrać atrybut, który ma zwiększyć ale to nie działa
— karta przygody na którą się klika żeby ją zobaczyć jest przycięta... wygląda to strasznie. Daj poprsotu koszulkę takich samych rozmiarów jak content karty i będzie git.
— dodaj koniecznie wyśtwietlanie tego co się dzieje przy odwiedzaniu obszarów. Również wyniki rzutów kostkami zarówno podczas walki jak i rzutów na polach. Jakby się dało pokazać powiększone obszary co by poczytać instrukcję na nich to też byłoby super ponieważ np ja nie znam na pamięć tego co alchemik oferuje w mieście...
— jeżeli nie zakończy się tury to jaskinię można odwiedzać w nieskończoność
— magik wcale nie znika z pola
— czy istnieje możliwość zrobienia niemieszczącego się opisu karty jako tool tip? jeżeli nie to czy karta nie może być większa? tutaj też poruszę pomysł wyświetlania karty (podobnie jak z kostką) z boku a nie u dołu planszy. Wydaje m się, że to byłoby ergonomiczniejsze
— nie działa przycisk weź na karcie ekwipunku. Dopiero trzeba wejść w menu ekwipunek żeby go podnieść.
— można olać wiedzmę poprzez naciśnięcie guzika "koniec tury"
— jak działa karta pegaza? każde pole ma swój uniklany numer?
— może marudzę ale plansza mogłaby być kapkę wyraźniejsza...
— wykorzystaj skany poszukiwaczy z tej płytki dvd co będzie niedługo dostępna ponieważ Twoje skany są z bardzo zużytych kart :)

Reasumując. Całkiem nieźle ale strasznie zabugowane :) to było raptem 15 minut testowania :] Mam nadzieję, że będzie się dało grać w więcej osób. Jak poprawisz wszystkie bugi to będzie naprawdę bardzo zacne ;)

Ja osobiście czekam jeszcze z niecierpliwością na tą inną wersje MiM którą ktoś tutaj na forum pokazał... w 3d :] Nie wiem czy to będze online czy tylko na jednym kompie ale moim zdaniem wizualnie będzie lepiej się prezentowało. Bez urazy MistrzuDzwonów :) Poprostu tamto jest tak robione jak ja bym się do tego zabrał gdybym umiał i miał czas :]


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
bartas
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 104
Rejestracja: piątek 20 sty 2006, 17:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bartas »

Teraz ja napisze jako graj±cy, mi³o¶nik planszówek, ok. 13-14 lat temu gracz w MiM. Szkoda ze musialem tyle czekac na wersje na PC ale có¿...
Odk±d us³ysza³em od kolegi o projekcie MiM na PC jestem w niebo wziêty. Serio. Szuka³em i szuka³em po stronach w internecie a¿ po kilku mniej lub bardziej (zwykle ma³o wiarygodnych) próbach trafi³em na to forum i zobaczy³em ¿e, jejku, kto¶ faktycznie wzi±³ siê za to na powa¿nie. Jestem szczê¶liwym posiadaczem wszystkich (mam nadziejê ¿e mówiê prawdê) wydanych w Polsce dodatków do MiM. Zacz±³em znowu graæ ze znajomymi w orygina³, jako ju¿ m±¿ i mam nadziejê ju¿ wkrótce g³owa i ojciec rodziny, niewa¿ne. Liczy siê tutaj MiM. Ale nie zawsze dopisuje czas i sposobno¶æ do spotkania i roz³o¿enia tego wszystkiego. Dlatego jestem gor±cym zwolennikiem MiM on-line aby przetrwa³a we mnie kolejne lata. CIESZÊ SIÊ ¿e kto¶ sie wre¶cie za to wzi±³, najwy¿szy czas. DZIÊKUJÊ i czekam na kolejne beta wersje. Swoje uwagi odno¶nie wersji tera¼niejszej postaram sie zawrzec w ju..dzisiejszym po¶cie tylko nieco pó¼niej :)


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Coś się wali...

Fatal error: Maximum execution time of 10 seconds exceeded in /data/members/free/tripod/uk/m/i/m/mimonline/htdocs/index.php on line 26


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

A teraz to cholera bana mam czy jaka inna przypadłość mnie trafiła?... Wchodzę w zakładkę GRY (oczywiście po uprzednim zalogowaniu) klikam na jakiś wolny slot (przy V) lece na dół lece i...? Dupa Jasio... Nie mam nic. Nie mogę założyć ani się przyłączyć... Słabo trochę :/ no ale coż może się zmieni :D


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
MistrzDzwonow [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Fatal Error mój błąd zapomniałem zablokować niektórych znaków w nazwach sesji nie pomyślałem że ktoś może wpisać w nazwie sesji taki uśmieszek ;) ;- jest znakiem który w nazwie sesji nie powinien się pojawiać, inaczej stronka ci zdechnie :wink:

MAXtoon zdaje mi się że zaznaczyłeś opcje dołącz - nie wiem czemu ci na to pozwoliło, powinno odrzucić ale zraz wsjo budjet oka (chyba już działa - nastęnym razem stwórz 2 konto to tylko testy)

Czy mi się wydaje czy ktoś gra w 2 graczy jeśli tak to pamiętajcie że po wciśnięciu dołącz osoba zakładająca sesje musi potwierdzić przyjęcie.

Acha no tak zapomniałbym - opcja kończenia tury jest nieograniczona w celach testowych. Ale tą jaskinie jeszcze sprawdze


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Czerwona czcionka w wyborze gier jest irytująca. Męczy wzrok. Dasz radę zmienić? :)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Pablito
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 38
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 19:33
Płeć:

Post autor: Pablito »

Cóż przed chwilą po krótkiej rozgrywce utknąłem w środkowej krainie
I kart się ciągnąć nie dało a i wyjść bie było jak


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

P.s. A ty Łowco tyle nei graj Laughing Kiedy bym nie wszedł dostępna jest gra a autor to właśnie Łowca
Sesja: HunteR; Autor: Łowca

Heh to właśnie ja :P Wiesz poprostu długo byłem na głodzie MiMowym (bo nie miałem z kim grać w realu) więc jak się dorwałem do gierki to pomijając wszystkie niedocięgniecia ciupałem aż miło :D

No cóż Misztrzu Dzwonów (a może Mistrzu MiMa?) zostałeś już przez każdego wychwalony po stokroć (pzrzezemnie też) więc nie widzę sensu ponawiania gratulacji, porostu życzę powodzenia i czekam na kolejne ulepszenia do gry.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
MistrzDzwonow [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Tylko na jaki kolor SeSim ?
Biały też słabo pasuje a czarny nieczytelny - ale skoro czerwień ci się nie podobała zmieniam na gustowny biały, proszę uprzejmie :D

I jeszcze apropo scrolowania okna z planszą. Może to jest denerwujące ale nie mam gdzie już wcisnąć tych kart i kostki. Zwłaszcza że jak powiedział Kufir strona powinna być przystosowana do rozdzielczości 800x600. Już teraz jest za szeroka. Więc kostka i karty raczej zostaną tam gdzie są chyba że masz pomysł gdzie to wcisnąć.


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Ooo :) lepiej. Białe są znacznie czytelniejsze. Może spróbuj też pociemnić tła pod literkami. Będzie lepszy kontrast.

A co do rozdzielczości to fakt... shit przepraszam za ignorancję ja mam rozdziałkę 1280x960..... ;) Ale jakby się dało jakoś wyraźniejszą tą planszę zrobić to by było fajnie...

EDIT:
Ha! rozwiązałem mniej więcej problem z przesuwaniem ekranu do góry :] Jak się wrzuci rozdziałkę 1600x1200 to ten przeskok nie przeszkadza bo widać całą planszę ;) Btw teraz jak zobaczyłem prawie całą stronę na jedym ekranie to doszedłem do wniosku że kostki oraz opisy kart możesz umieścić nad planszą ponieważ logo MiM w lewym górnym rogu zabiera chyba mniej więcej tylko miejsca co właśnie kostki i ewentualnie wyświetlana karta. No dobra zmierzyłęm, karta zajmuje troszkę więcej miejsca ale to chyba nie problem, żeby poprostu zwiększyć to pole na górze.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
harfista
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 15:49

Post autor: harfista »

wielki podziw dla MistrzaDzwonów wczoraj zagrywalem sie do upadłego...
ale nie ma to jak stara poczciwa plansza... :lol:


Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Mistrz Dzwonów pisze:MAXtoon zdaje mi się że zaznaczyłeś opcje dołącz
Nie nie zaznaczałem - nie miałem nawet takiej możliwości. Pod całą "tabelką" (tak to nazwijmy) nie miałem opcji ani dołącz ani załóż ani ile graczy ani jaka nazwa... ;] Ale już syćko goli i jest gitara ogólna ;) Thx wielkie... ;]

P.s. nawet śmigałem po Środkowej, ale tam na to wygląda jeszcze nic nie ma. Owszem trzeba przyznać gra narazie niedorobiona (zdarzenia zostają na planszy... takie cuś jak Zamieć czy Noc Duchów)ale pobawić się można ;) Pozdrawiam.

P.s.2 Nie będę się rozpisywał na temat dziur i dziurek aczkolwiek myślę, że wszystkie zostały już wychwycone, więc nie ma sensu pisać raz kolejny ;)


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
ODPOWIEDZ