Neuroshima: 51 Stan

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Neuroshimie Hex i Monolith Arenie, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
HunteR [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Portal się właśnie przyznał że w pudełkach z grą brakuje kilku żetonów a w instrukcji są błędy. Poprawiona instrukcja do wglądu na stronie, tam też można pobrać PDFa z żetonami do wydruku.

Pięknie, ku*wa, pięknie że zacytuję Geralta :roll: Tyle czekania, taka cena, tyle zapewnień o tym jaka to ta gra nie będzie a tu zwała. W dodatku gra ma być prezentowana na Essen i jeśli tego w porę nie uzupełnią to będą jaja. Oczywiście wydawnictwo się nie zaoferowało że chętnie wymieni trefne egzemplarze/dośle brakujące elementy pocztą, trzeba sobie samemu dosztukować we własnym zakresie i za dodatkową kasę (jeśli policzymy wydruk itd).


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

Uroki preorderu ;) Portal zawsze coś spiepszy na dzieńdobry i dopiero "następne edycje" są tymi pełnoprawnymi egzemplarzami, gdyż tak naprawdę jedynie poprawiają błędy. Tak było z Hexem, dziwnym trafem Twerdza również zniknęła ze sklepów, tak będzie również z 51 stanem. Dlatego warto czekać i być cierpliwym. Za jakiś czas, gra będzie wolna od błędów ;)


Awatar użytkownika
HunteR [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Ludzie powinni się uczyć na błędach i jak się wydaje którąś z kolei grę nie powinno już dochodzić do takich wpadek. Ale zrehabilitowali się trochę bo jak donoszą na oficjalnej stronie po Essen będzie się można z nimi skontaktować w celu otrzymania brakujących elementów. Szkoda że dopiero po Essen no ale zrozumiałe jest że przygotowania do targów są zajmujące.

Nie zmienia to jednak faktu że preorderowcy którzy powinni być nagradzani za zakup przed premierą wyszli gorzej niż reszta. Nie dostali obiecanego bonusu w postaci naszywki a kompletną grę będą mieli już po tym jak każdy będzie mógł ją normalnie kupić w sklepie :-"


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Kaktus+ »

HunteR pisze:Nie zmienia to jednak faktu że preorderowcy którzy powinni być nagradzani za zakup przed premierą wyszli gorzej niż reszta. Nie dostali obiecanego bonusu w postaci naszywki a kompletną grę będą mieli już po tym jak każdy będzie mógł ją normalnie kupić w sklepie :-"
_________________
That's what i called sticky situation cytując Cartmana ;) Generalnie, widać że gra zebrała dobre recenzje poza wtopą wydawcy, ale ogólnie to jakaś plaga ostatnio wśród karcianek. Na forum galakty pastwią się nad Aniołem Śmierci, a na gryplanszowe.net katują oba tytuły :)
Mimo wszystko, są 2 tytuły które chcę mieć w swojej kolekcji, pomimo że z karciankami moje doświadczenie ogranicza się do Munchkina, czyli bliskie zeru jest.
Poczekam, aż poprawione zostaną błędy i wtedy kupię.

Swoją drogą, ciekawe czy z czasem pojawi się wersja on-line... mając na uwadze dotychczasowe doświadczenie, nie wykluczałbym takie opcji za jakiś czas....


Awatar użytkownika
Terk
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 229
Rejestracja: czwartek 02 lip 2009, 15:16
Lokalizacja: Krosno // Kraków
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Terk »

Jako, że mam grę z preorderu, to wyjątkowo ucieszyła mnie informacja o tych dosyłanych wypraskach. Poza tym, że będę miał więcej żetonów, to bardzo cieszy mnie to, że ludzie wreszcie może przestaną marudzić na temat ich braku i nieścisłości w instrukcji i zaczną pisać o konkretach na temat gry, bo wg. mnie jest naprawdę bdb.


ODPOWIEDZ