[TMiM] Podejrzenia Jona

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

[TMiM] Podejrzenia Jona

Post autor: Valdi »

@Jon New zamieścił ciekawy wpis.:
talismanisland pisze: I’ve been a regular visitor to the Pegasus Spiele online stores since I noticed that some of the Talisman lines were being removed, and over the last week there have been a load of changes, predominantly to the main site, where the whole German language range of Talisman’s Revised 4th Edition has been in some sort of flux.
After the weekend, the base game and Woodland expansion turned up in the listings, and then the Cataclysm, Lost Realms and Frostmarch took their place, and then the Frostmarch disappeared again, and then… POOF! They all disappeared.
(...)
Again, I have no useful information to give you, but it would seem that the Revised 4th Edition might finally be getting put out to pasture and we could very well see a new edition of our favourite game before too long.
Co o tym sądzicie? Czy są plany nowej edycji i pogrzebania obecnej? Czy to tylko porządki na internetowych półkach sklepowych? Fakt jest faktem Talisman to stara gra i może jej nowa edycja by nie zaszkodziła, w końcu nawet niektóre dodatki autorskie mają już po paręnaście lat...

Jestem ciekaw waszej opinii.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
husar
#Moderator: husar
#Moderator: husar
#Moderator: husar
Uczestnik Zjazdów
!Wspierający
Posty: 2004
Rejestracja: wtorek 11 gru 2018, 22:41
Lokalizacja: Piaseczno
Płeć:
Wiek: 46

Re: [TMiM] Podejrzenia Jona

Post autor: husar »

Galakta swego czasu (przed dodrukiem bez znaczka ffg) puszczała bez zapowiedzi po jednym egzemplarzu jakiegoś dodatku co im zalegał na stanie, co by spekulanci nie wykupili wsio za jednym zamachem. Jednego dnia zrobili taką akcję. Jak zamówiłem drugie Podziemia dla kolegi to zaraz miałem telefon, że mi to anulują (ostatecznie dodatek poszedł do kolegi a ja poczekałem na dodruk). Może Pegasus też to robi


Pozdrawiam
Roman
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: [TMiM] Podejrzenia Jona

Post autor: Bludgeon »

Talismanowi przydałyby się wyczyszczone zasady więc jeśli robią 5e i robią ją z głową to jestem na tak. Może nawet kupię.


What a view.
loooki
!Wspierający
!Wspierający
!Wspierający
Posty: 1845
Rejestracja: czwartek 07 gru 2017, 12:15
Lokalizacja: kuj-pom
Płeć:
Wiek: 42

Re: [TMiM] Podejrzenia Jona

Post autor: loooki »

z jednej strony jest dosc stara, z drugiej sporo spin-offow wyszlo w miare ostatnio. tu para mogla by isc w nowa serie zamiast wersje batmana czy kreskowki.
Porządki na stronach tez moga byc robione. gaakta istotnie puszczala po kilka szt na dzien czy tydzien roznych dodatkow.


dexterix01
Kobold
Kobold
Kobold
Posty: 267
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2015, 15:54
Lokalizacja: Stróża/Kraśnik/Lublin
Płeć:

Re: [TMiM] Podejrzenia Jona

Post autor: dexterix01 »

Jeżeli w 5 po prostu wprowadzą mistrza gry, którego masz słuchać, to jestem na tak. Jednak jak wprowadzą jakieś waluacje zasad o które biłem się z @Bludgeon, to strzelają z armaty sobie w@Bludgeon
Takie moje zdanie :P


Kroczysz więc wiecznie przez krainę cieni, walcząc ze złem tam, gdzie inni polegli. Niech twa żądza zemsty nigdy nie zagaśnie. Niech krew na twym mieczu nigdy nie zasycha. I obyśmy nigdy więcej cię nie potrzebowali.

-Wpis w Corraksie 7:17
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: [TMiM] Podejrzenia Jona

Post autor: Bludgeon »

Talisman RPG już jest, nie ma sensu tego powielać.
dexterix01 pisze: niedziela 09 sty 2022, 00:47 jak wprowadzą jakieś waluacje zasad o które biłem się z @Bludgeon, to strzelają z armaty sobie w@Bludgeon
Co to znaczy?


What a view.
ODPOWIEDZ