Jaki dodatek wybrać

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ

Jaki pierwszy dodatek wybrać do podstawowej wersji

Talisman Żniwiarz (przepłacić)
6
23%
Talisman Pani Jeziora
4
15%
Talisman Miasto
7
27%
Talisman podziemia
2
8%
Talisman Las
0
Brak głosów
Talisman Góry
6
23%
Talisman smoki
1
4%
Talisman kataklizm
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 26

nmzc21 [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: środa 13 sty 2021, 15:29

Jaki dodatek wybrać

Post autor: nmzc21 »

Siemanko! Wiem że podobne tematy już były ale ja mam inny problem. Zakupiłem miesiąc temu tmim i mega mi się spodobało. Teraz planuje dokupić bratu na urodziny dodatek jednak dużo już sie wyprzedało. Wiem że będzie dodruk w pierwszym kwartale tego roku ale musze kupic dodatek na już. Z tego co czytałem Żniwiarz jest najlepszą opcją, jednak kupno jego zaczyna sie od 250. Jedno z moich pytań czy kupować go teraz czy kupić go właśnie po dodaniu do sklepów. Moge jeszcze kupić Pani Jeziora troche poniżej tej ceny podanej wcześniej.
Jaki dodatek wybrać? :)
Ostatnio zmieniony środa 13 sty 2021, 15:48 przez nmzc21, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: Mały Nemo »

Hey,

Co to jest Talisman Zamek?

Pani jeziora tez jest dobra, dodaje m.in. karty nagrod za zadania, wiec zle nie zrobisz jak go kupisz.

Moja polityka taka, aby pierwej kupowac male dodatki (procz zwiastuna i krainy ognia), a dopiero potem narozne. Bo jak zaczniesz chodzic po rogach, to mozesz nie chciec chodzic po glownej.

Poza tem w przypietym temacie jest spis zawartosci wsio dofatkow, wiec mozesz zerknac, co kazdy wprowadza.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
nmzc21 [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: środa 13 sty 2021, 15:29

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: nmzc21 »

Oczywiście chodziło mi o Miasto, mój błąd juz poprawiam
Dzięki za odpowiedz!


Awatar użytkownika
Bartigol
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Pogromca Dziecięcych Uśmiechów
Posty: 514
Rejestracja: środa 25 lip 2018, 19:49

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: Bartigol »

Miasto bierz


loooki
!Wspierający
!Wspierający
!Wspierający
Posty: 1845
Rejestracja: czwartek 07 gru 2017, 12:15
Lokalizacja: kuj-pom
Płeć:
Wiek: 42

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: loooki »

brac jak leci
nawet ja mam znowu jakies zapasowe moge kiknac co tam zalega.


Awatar użytkownika
AtrA
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 06 gru 2020, 23:12
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: AtrA »

ja bym brał żniwiarza ale bez przepłacania ;) ew wilkołaka - to z małych na start. Z dużych miasto + góry


Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: Bludgeon »

AtrA pisze: sobota 23 sty 2021, 15:39 ja bym brał żniwiarza ale bez przepłacania ;) ew wilkołaka - to z małych na start. Z dużych miasto + góry
A jakbyś nie miał ani wilkołaka ani żniwiarza, i żadne dodruki nie były zapowiedziane a w ogłoszeniach chodziły po 250+, to co byś zrobił?


What a view.
Awatar użytkownika
AtrA
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 06 gru 2020, 23:12
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: AtrA »

Bludgeon pisze: sobota 23 sty 2021, 17:05
AtrA pisze: sobota 23 sty 2021, 15:39 ja bym brał żniwiarza ale bez przepłacania ;) ew wilkołaka - to z małych na start. Z dużych miasto + góry
A jakbyś nie miał ani wilkołaka ani żniwiarza, i żadne dodruki nie były zapowiedziane a w ogłoszeniach chodziły po 250+, to co byś zrobił?
otóż w grudniu byłem w podobnej sytuacji, gdzie podobno nie dało się kupić już żniwiarza ani wilkołaka... i kilku innych też w normalnych cenach ;) a w jakiś sposób kupiłem oba po niecałe 80 za każdy. I absolutnie nie twierdzę, że jest to łatwe :D ale da się kupić w zasadzie każdy dodatek w rozsądnych pieniądzach. I jak napisałem wyżej, jeżeli nie żniwiarz i nie wilkołak to polowałbym na miasto i góry bo to ładne kombo - samo miasto mnie nie przekonuje. Jeżeli tylko jeden wykluczając wcześniejsze to pewnie Królowa Lodu, następnie Pani Jeziora.


Awatar użytkownika
Kewis21
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 514
Rejestracja: czwartek 15 sie 2019, 15:38
Płeć:

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: Kewis21 »

Tak tylko sie pochwale ( bo kto mi zabroni) że w tym tygodniu kupiłem żniwiarza za 50 zł. Tak wiec jak się PACZY to się znajduję. 😁


loooki
!Wspierający
!Wspierający
!Wspierający
Posty: 1845
Rejestracja: czwartek 07 gru 2017, 12:15
Lokalizacja: kuj-pom
Płeć:
Wiek: 42

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: loooki »

no ja zapasowego wilkolaka za 50 bym nie sprzedal to gratulacje udanego pokolenia.


Awatar użytkownika
Kewis21
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 514
Rejestracja: czwartek 15 sie 2019, 15:38
Płeć:

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: Kewis21 »

loooki pisze: sobota 23 sty 2021, 23:47 no ja zapasowego wilkolaka za 50 bym nie sprzedal to gratulacje udanego pokolenia.
Koleś wyprzedawał całego swojego Talismana, dużo tego nie było, ale ceny miał rozsądne i rozbił zestaw.


loooki
!Wspierający
!Wspierający
!Wspierający
Posty: 1845
Rejestracja: czwartek 07 gru 2017, 12:15
Lokalizacja: kuj-pom
Płeć:
Wiek: 42

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: loooki »

Chyba ze tak ale i tak mogl wiecej wolac.


Awatar użytkownika
Kewis21
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 514
Rejestracja: czwartek 15 sie 2019, 15:38
Płeć:

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: Kewis21 »

loooki pisze: poniedziałek 25 sty 2021, 00:10 Chyba ze tak ale i tak mogl wiecej wolac.
Może i mógł, ale wtedy by sie na pniu nie rozeszło.
Generalnie po cenach sklepowych kupiłem tylko 4 dodatki, a brakuje mi 3 z oficjalnych z tego 2 mnie nie interesują. Przyznaje ze długo czekam i szukam okazji, a z powodu dodruku czasem się pojawiają.


Awatar użytkownika
AtrA
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 06 gru 2020, 23:12
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: AtrA »

Kewis21 pisze: poniedziałek 25 sty 2021, 01:45
loooki pisze: poniedziałek 25 sty 2021, 00:10 Chyba ze tak ale i tak mogl wiecej wolac.
Może i mógł, ale wtedy by sie na pniu nie rozeszło.
Generalnie po cenach sklepowych kupiłem tylko 4 dodatki, a brakuje mi 3 z oficjalnych z tego 2 mnie nie interesują. Przyznaje ze długo czekam i szukam okazji, a z powodu dodruku czasem się pojawiają.
ja tylko przepłaciłem troszkę za podziemia, ale bez tragedii ;) tak to wszystko za "normalną" cenę sklepową albo taniej.
A czego Ci brakuje? ;) mi do kompletu brakuje Królowej Lodu, Pani Jeziora, Smoków, Krainy Ogania i Zapomnianych Krain.
Smoki i Zapomniane Krainy mam juz na oku i pewnie lada moment podjadę kupić bo też za małe pieniądze ktoś ma.


gwynbleidd79
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 27 gru 2020, 19:30
Płeć:

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: gwynbleidd79 »

cześć!

A orientuje się ktoś kiedy będą dodruki? Wiem że zapowiedzieli w 1 kwartale, ale coś konkretniej?


Awatar użytkownika
Kewis21
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 514
Rejestracja: czwartek 15 sie 2019, 15:38
Płeć:

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: Kewis21 »

AtrA pisze: poniedziałek 25 sty 2021, 14:53
Kewis21 pisze: poniedziałek 25 sty 2021, 01:45
loooki pisze: poniedziałek 25 sty 2021, 00:10 Chyba ze tak ale i tak mogl wiecej wolac.
Może i mógł, ale wtedy by sie na pniu nie rozeszło.
Generalnie po cenach sklepowych kupiłem tylko 4 dodatki, a brakuje mi 3 z oficjalnych z tego 2 mnie nie interesują. Przyznaje ze długo czekam i szukam okazji, a z powodu dodruku czasem się pojawiają.
ja tylko przepłaciłem troszkę za podziemia, ale bez tragedii ;) tak to wszystko za "normalną" cenę sklepową albo taniej.
A czego Ci brakuje? ;) mi do kompletu brakuje Królowej Lodu, Pani Jeziora, Smoków, Krainy Ogania i Zapomnianych Krain.
Smoki i Zapomniane Krainy mam juz na oku i pewnie lada moment podjadę kupić bo też za małe pieniądze ktoś ma.
Brakuje Lasu którego w sumie nie chce, prócz 2 Poszukiwaczy reszta nawet mi sie zbytnio nie podoba. Chyba że ktoś za półdarmo odda. Zwiastuna którego nie chce wcale i Kataklizmu który jest na mojej liscie, ale jakoś parcia nie ma. Wole już fanowskiego coś.


loooki
!Wspierający
!Wspierający
!Wspierający
Posty: 1845
Rejestracja: czwartek 07 gru 2017, 12:15
Lokalizacja: kuj-pom
Płeć:
Wiek: 42

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: loooki »

kraina ognia na portalu jest jescze w normalnej w miare cenie w aukcjach
a pani jeziora troche drozej juz widze jest - znalezc pewnie znajdziesz ale nie wiem czy za 50 zl :)
kataklizm to plansa podstawowa nowa - na moje musthave


Awatar użytkownika
Kewis21
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 514
Rejestracja: czwartek 15 sie 2019, 15:38
Płeć:

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: Kewis21 »

loooki pisze: poniedziałek 25 sty 2021, 19:03 kraina ognia na portalu jest jescze w normalnej w miare cenie w aukcjach
a pani jeziora troche drozej juz widze jest - znalezc pewnie znajdziesz ale nie wiem czy za 50 zl :)
kataklizm to plansa podstawowa nowa - na moje musthave
Grałem kilka razy w kataklizm i mam mieszane uczucia do kart mieszkańców. Niby fajnie bo coś nowego i wiecej niż mistyk i czarodziejka, ale czasem nawet nie ma sie u kogo wyleczyć nawet, a w czesie dłuższej gry na jednym obszarze każdy grzebie co by tu wybrać z 10 Mieszkańców. Cała reszta kataklizmu jest bardzo dobra.


loooki
!Wspierający
!Wspierający
!Wspierający
Posty: 1845
Rejestracja: czwartek 07 gru 2017, 12:15
Lokalizacja: kuj-pom
Płeć:
Wiek: 42

Re: Jaki dodatek wybrać

Post autor: loooki »

Fak - z zyciami krucho bywa :) ale home rulez i zalatwiaja temat


ODPOWIEDZ