Spis dodatków autorskich do TMIM

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23498
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Mały Nemo »

Kewis21 pisze: czwartek 14 sty 2021, 13:36
Pablo pisze: czwartek 14 sty 2021, 13:21 Fajne by też były oceny osób, które grały w dodatek (jakaś skala od 1 do 5 jak np. w sklepie play) plus możliwość zostawienia krótkiego komentarza od gracza.
Właśnie zaczołem pisać sobie krótkie teksty z oceną dodatków w które udało mi się zagrać, ale boje się że możliwość komentarzy będzie kiepska. Już widze te komentarze w stylu: gdzie kupić? Da się kupić? Ile za to? A dobre to? Większość lidzi niestety idzie w tych czasach na łatwiznę i nawet lupy nie chce im się używać. Kontrolować wpisy oceniających musieli by admini, a to kolejna robota.
Tez uwazam, ze to bardzo zly pomysl. Niestety czasy mamy takie, ze ludzie sa wrednymi debilami i moga stawiac negatywne oceny i komentarze za doslownie byle co, za to ze grafika jest mangowa, a komentujacy jej nie lubi, za to ze dodatek jest do TMiMa, a nie do Batmana, za to ze zona autora ma krzywe nogi, a powinna miec proste jak slup &c. A nawet jak jakims fartem pojawi sie krytykujacy, ale uczciwie, komentarz i negatywna ocena, to po aktualizacji paczki komentujacy i tak pozniej wiecej nie wroci, aby zaktualizowac ocene. Ostatecznie, wszystkie dodatki robione sa za darmo i tworca musial poswiecic na jego stworzenie swoj czas, czas ktory rownie dobrze moglby poswiecic np. na dopieszczenie zony*. Jezeli taki tworca pod swoim dodatkiem zobaczy same negatywne oceny, to moze mu byc tak po ludzku smutno i moze przestac tworzyc. A kazdy z nas kiedys byl poczatkujacy i na pewno kazdy z nas ma jakies dodatki, ktore najchetniej by spalil. Nie ma co wiec krytykowac tworczosc innych, tym bardziej przez jakis anonow i innych nonejmow z Wypizdowa.

*Jako, ze jestem jeszcze niepelnoletni, to zastrzegam sobie prawo do niewiedzenia, co to oznacza.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Kewis21
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 514
Rejestracja: czwartek 15 sie 2019, 15:38
Płeć:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Kewis21 »

Wydaje mi się że wystarczy osobny temat na forum, ewentualnie gdyby pojawił się chętny i znalazł dobrą, konstruktywną ocenę może mógłby ją dokleić to odpowiedniego dodatku w formie oceny grających. Czasem dobrze jest znać opinie 2-3 graczy co sie podoba a co nie. Napewno ułatwi to wybór dodatku, a kto będzie pytał w bowym temacie co drukować bedzie odsyłany linkiem do tematu.


Awatar użytkownika
Bartigol [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Pogromca Dziecięcych Uśmiechów
Posty: 514
Rejestracja: środa 25 lip 2018, 19:49

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Bartigol »

Od komentowania jest wątek na forum:) zresztą to co robimy to hobby, a skoro dajemy coś za darmo to mi nie zależy na opinii "klienta". Oczywiście nie oznacza to, że konstruktywna krytyka i dobre rady talismanowej elity artystycznej powinny być niemile widziane. Wręcz przeciwnie, publikacja na forum to droga do samodoskonalenia w tworzeniu poprzez poddawanie dzieła ocenie innych twórców. Trzeba podkreślić jednakże, różnicę pomiędzy krytyką dzieła twórcy przez innego twórcę, a krytyką anonimowego leszcza z nikąd, który chce w internecie zaistnieć swoim srogim dowcipem. Albowiem każdy kto stworzył dodatek i poddał go ocenie innych, ten dopiero otrzymuje moralne prawo do krytyki. Tako rzecze stare prawo mojego wuja z Milówki: "jak ci sie gówniarzu nie podoba to spróbuj zrobić to lepiej i wtedy zobaczymy co inni powiedzo" .


Awatar użytkownika
Kewis21
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 514
Rejestracja: czwartek 15 sie 2019, 15:38
Płeć:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Kewis21 »

Bartigol pisze: czwartek 14 sty 2021, 20:28 Od komentowania jest wątek na forum:) zresztą to co robimy to hobby, a skoro dajemy coś za darmo to mi nie zależy na opinii "klienta". Oczywiście nie oznacza to, że konstruktywna krytyka i dobre rady talismanowej elity artystycznej powinny być niemile widziane. Wręcz przeciwnie, publikacja na forum to droga do samodoskonalenia w tworzeniu poprzez poddawanie dzieła ocenie innych twórców. Trzeba podkreślić jednakże, różnicę pomiędzy krytyką dzieła twórcy przez innego twórcę, a krytyką anonimowego leszcza z nikąd, który chce w internecie zaistnieć swoim srogim dowcipem. Albowiem każdy kto stworzył dodatek i poddał go ocenie innych, ten dopiero otrzymuje moralne prawo do krytyki. Tako rzecze stare prawo mojego wuja z Milówki: "jak ci sie gówniarzu nie podoba to spróbuj zrobić to lepiej i wtedy zobaczymy co inni powiedzo" .
Myśle że nikt nie chce zaraz nikogo mieszać z błotem bo mu się coś nie spodobało. Ja chętnie przeczytałbym np. Co wedlug innych jest dobre, a co nie do konca podoba sie w dodatkach ktore chcialbym wydrukować. Pomagać to ma w decyzji czy warto drukowac ten lib inny dodatek. Zapewne znajdą sie osoby ktore napiszą: do duszy dodatek bo przegrałem. Sam naskrobalem coś co niekoniecznie wszyscy widza tak samo.


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: abubu »

Przecież przed drukiem każdy może sobie pobrać dodatek, sprawdzić i samemu ocenić. Jednej osobie może się coś podobać a innej nie. Każda ocena jest subiektywna. Jak coś kogoś zainteresuje to zawsze może zasypiać o opinię na forum. Jakbyśmy wszystko zamieszczał na portalu to forum było by tylko do zagadek filmowych i dzielenia się tym, co kto teraz słucha ;)

Dodano po 4 minutach 39 sekundach:
Oczywiście na portalu jest możliwość komentowania każdego dodatku... również oceniania gwiazdkami od 0-5 ... tylko, że to zostało celowo włączone (komentarzy nie miał kto redagować, zatwierdzać .. a gwiazdki się po prostu nie sprawdziły... przez rok ich obecności użyte były może z 5 razy ... pewnie ktoś przypadkiem kliknął). :)


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6176
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Rogo »

abubu pisze: czwartek 14 sty 2021, 22:17 Przecież przed drukiem każdy może sobie pobrać dodatek, sprawdzić i samemu ocenić. Jednej osobie może się coś podobać a innej nie. Jak coś kogoś zainteresuje to zawsze może zasypiać o opinię na forum. Jakbyśmy wszystko zamieszczał na portalu to forum było by tylko do zagadek filmowych i dzielenia się tym, co kto teraz słucha ;)
Księciuniu Złoty, teraz trochę dramatyzujesz. Dobrze by było widzieć ogólne informacje i opinie o dodatkach na stronie, a szczegółowe opinie wyrażać na forum. Na forum też omawia się szczegóły tworzenia dodatków i zasięga rad.


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Pablo
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Dyniowy Król - Dyniokruk
Nowe Przygody
Paczka Przygód
Smocze Dary
Ukryta Dolina
Ulice Miasta
Zaklęcia
Posty: 3139
Rejestracja: wtorek 06 mar 2018, 10:01
Lokalizacja: śląskie
Płeć:
Wiek: 43

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Pablo »

Mały Nemo pisze: czwartek 14 sty 2021, 15:34 Tez uwazam, ze to bardzo zly pomysl. Niestety czasy mamy takie, ze ludzie sa wrednymi debilami i moga stawiac negatywne oceny i komentarze za doslownie byle co, za to ze grafika jest mangowa, a komentujacy jej nie lubi, za to ze dodatek jest do TMiMa, a nie do Batmana, za to ze zona autora ma krzywe nogi, a powinna miec proste jak slup &c. A nawet jak jakims fartem pojawi sie krytykujacy, ale uczciwie, komentarz i negatywna ocena, to po aktualizacji paczki komentujacy i tak pozniej wiecej nie wroci, aby zaktualizowac ocene. Ostatecznie, wszystkie dodatki robione sa za darmo i tworca musial poswiecic na jego stworzenie swoj czas, czas ktory rownie dobrze moglby poswiecic np. na dopieszczenie zony*. Jezeli taki tworca pod swoim dodatkiem zobaczy same negatywne oceny, to moze mu byc tak po ludzku smutno i moze przestac tworzyc. A kazdy z nas kiedys byl poczatkujacy i na pewno kazdy z nas ma jakies dodatki, ktore najchetniej by spalil. Nie ma co wiec krytykowac tworczosc innych, tym bardziej przez jakis anonow i innych nonejmow z Wypizdowa.
W sumie prawda.


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: abubu »

Jak ktoś ma ochotę napisać recenzję, krótki opis wraz ze swoją opinią na temat dodatku to śmiało .. zamieścimy i podlinkujemy na stronie z tymże dodatkiem (jeżeli ten ktoś wyrazi na to zgodę oczywiście) ... :)

Innymi słowy ... dajcie nam treści a z ogromną chęcią nimi zapełnimy portal :D


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Budowniczy Mostów
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Bezdroża
Bezkresne Morze
Gospoda Pod Koroną. Obiekty i Misje 2
Klątwy Króla Piramidy (Piramida 2.0)
Legendarne Przedmioty
Ląd Na Horyzoncie!
Most
Obiekty i Misje
Szalony Tytan
Posty: 3997
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2016, 21:50
Płeć:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Budowniczy Mostów »

Mały Nemo pisze: czwartek 14 sty 2021, 15:34Niestety czasy mamy takie, ze ludzie sa wrednymi debilami i moga stawiac negatywne oceny i komentarze za doslownie byle co
Ano właśnie.
Bartigol pisze: czwartek 14 sty 2021, 20:28 Od komentowania jest wątek na forum
Ano właśnie
abubu pisze: czwartek 14 sty 2021, 13:10 http://magiaimiecz.eu/projects-archive/ ... -skarbnik/
O! Tego nie znałem.
abubu pisze: czwartek 14 sty 2021, 13:10 ma adekwatny opis do swej zawartości
:')
Rogo pisze: środa 13 sty 2021, 15:06 Jeśli chodzi o treść na stronie, to fajnie by było, żeby widniała informacja o zawartości, co nowego dodatek wprowadza, jaki ma cel i bardzo krótki opis o co w nim w ogóle chodzi. Do tego ewentualnie jakaś mniej lub bardziej obiektywna ocena. Razem 3-4 zdania, więcej nie trzeba. Żadnego fabularnego bełkotu - tylko co jest w dodatku, jak to z grubsza ma działać i czemu ma to służyć.
Pilnujmy tego zatem i będzie git.

PS. Wyszukiwanie po dacie – ekstra! :+1:


gwynbleidd79
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 27 gru 2020, 19:30
Płeć:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: gwynbleidd79 »

jak dla mnie idealnym opisem dodatków (w tym wypadku oficjalnych) jest ten artykuł ze strony:

http://magiaimiecz.eu/talisman-magia-i- ... antoniego/

Antoni zrobił to po prostu rewelacyjnie, 3-4 linijki tekstu pod każdym dodatkiem z esencją kluczowych informacji. Na końcu podsumowanie "w skrócie". Kiedy szukałem informacji pod tytułem "co kupić" to była najlepsza rzecz jaką znalazłem w sieci.
Takiego właśnie podsumowania brakuje jeżeli chodzi o dodatki autorskie. Oczywiście jest ich zdecydowanie więcej, więc nie da się tego ująć w jednym artykule. Ale można się pokusić o jakieś pogrupowanie typu np. małe dodatki, duże czy jakoś takoś :)


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Valdi »

Rogo pisze: czwartek 14 sty 2021, 22:24
abubu pisze: czwartek 14 sty 2021, 22:17 Przecież przed drukiem każdy może sobie pobrać dodatek, sprawdzić i samemu ocenić. Jednej osobie może się coś podobać a innej nie. Jak coś kogoś zainteresuje to zawsze może zasypiać o opinię na forum. Jakbyśmy wszystko zamieszczał na portalu to forum było by tylko do zagadek filmowych i dzielenia się tym, co kto teraz słucha ;)
Księciuniu Złoty, teraz trochę dramatyzujesz. Dobrze by było widzieć ogólne informacje i opinie o dodatkach na stronie, a szczegółowe opinie wyrażać na forum. Na forum też omawia się szczegóły tworzenia dodatków i zasięga rad.
Oj nie całkiem abubu dramatyzuje, Na FB jak piszemy o jakiś nowych dodatkach zamieszczonych na stronie, dostajemy prawie w każdym przypadku wiadomość w stylu "A co dodatek zawiera?"
Ludzie po prostu idą na łatwiznę i nawet nie wejdą na stronę tylko odrazu - przy zetknięciu z pierwszą informacją na temat dodatku chcieli by mieć wszystko na tacy.
1. Co zawiera?
2. Czy są do niego figurki? / lub pytania brzmią dlaczego nie ma figurek do tego xxx dodatku?
3. Czy polecacie ten dodatek?
4. Gdzie można kupić?
5. Czy jak mam tylko Podstawkę i Podziemia to mogę ten dodatek kupić?

I pewnikiem jeszcze parę pytań by się znalazło. Z czego większość sprowadza się do przeczytania instrukcji i zajrzenia do działu projektów 3d (owszem który musi mila trochę zmienić)
gwynbleidd79 pisze: piątek 15 sty 2021, 19:39 Antoni zrobił to po prostu rewelacyjnie, 3-4 linijki tekstu pod każdym dodatkiem z esencją kluczowych informacji. Na końcu podsumowanie "w skrócie". Kiedy szukałem informacji pod tytułem "co kupić" to była najlepsza rzecz jaką znalazłem w sieci.
No tak tylko nadal oficjalnych dodatków masz aktualnie 13 szt. autorskich blisko 200... Więc z autorskimi nie tak ławo jak z oryginalnymi.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: abubu »

Panie i Panowie (i inne pierdyliard płci):
- piszcie recenzje
- piszcie relacje / fotorelacje z rozgrywek (które to są często niemalże recenzjami / opiniami)
- piszcie artykuły (nie koniecznie recenzje / relacje / fotorelacje) tematyczne ... (np. coś na podobieństwo dziennika z tworzenia dodatku, poradniki różnego rodzaju, itp.) ... możemy takie coś dodawać w formie "zajawki" + link do tematu na forum aby dowiedzieć się więcej lub podyskutować na tenże temat

.... i co ważne (w każdym przypadku), powyższe wysyłajcie do nas z adnotacją (nie musi to być regułka prawna), iż możemy opublikować je na portalu (!!!) z prawem do przeredagowania (!!!) :)

PS. jeżeli używacie zdjęć lub cytatów, podajcie źródło (pomoże to nas uchronić przed ACTA'mi i innymi pierdołami w przyszłości) ;)


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Budowniczy Mostów
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Bezdroża
Bezkresne Morze
Gospoda Pod Koroną. Obiekty i Misje 2
Klątwy Króla Piramidy (Piramida 2.0)
Legendarne Przedmioty
Ląd Na Horyzoncie!
Most
Obiekty i Misje
Szalony Tytan
Posty: 3997
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2016, 21:50
Płeć:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Budowniczy Mostów »

Budowniczy Mostów pisze: poniedziałek 11 sty 2021, 10:36 Znalazłem (...)
https://www.timetoast.com/timelines/his ... -1833-1874
Pobawiłem się tym trochę i wyszła taka sprawa, że daty na magiaimiecz.eu to daty upublicznienia dodatku tamże. Niekiedy różnią się od daty powstania nawet o rok. Niby nic, ale trzeba przyjąć jedną wersję. Przyjąłem wersję ze strony magiaimiecz.eu.
Aczkolwiek z tego wynika, że niektóre dodatki jeszcze nie powstały :') Większości rozszerzeń z 2020 roku na stronie nie ma i po dodaniu będą datowane 2021.
Druga sprawa to zawartość. Przejrzałem z grubsza swoje dodatki na magiaimiecz.eu i karty są czasami zupełnie nieaktualne (np. bez symbolu rozszerzenia, który dodawała jeszcze @Paulina!). Rekomenduję, aby – przynajmniej w odniesieniu do moich rzeczy – korzystać z linków w pierwszych postach, póki sytuacja się nie poprawi.


Awatar użytkownika
Mila
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Współpracownik portalu magiaimiecz.eu
Posty: 106
Rejestracja: środa 23 wrz 2020, 09:25
Płeć:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Mila »

Budowniczy Mostów pisze: sobota 13 lut 2021, 03:08 Większości rozszerzeń z 2020 roku na stronie nie ma i po dodaniu będą datowane 2021.
Możesz mi wypisać które to dodatki (ukończone) nie pojawiły się na stronie? na PM to uzupełnię.
Ale zupełnie nie wiem skąd pomysł ze będą datowane 2021? :) Przecież zawsze jest podawana data powstania dodatku a nie jego publikacji. - To co wykryłeś to też możesz napisać na PM.


Awatar użytkownika
Budowniczy Mostów
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Bezdroża
Bezkresne Morze
Gospoda Pod Koroną. Obiekty i Misje 2
Klątwy Króla Piramidy (Piramida 2.0)
Legendarne Przedmioty
Ląd Na Horyzoncie!
Most
Obiekty i Misje
Szalony Tytan
Posty: 3997
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2016, 21:50
Płeć:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Budowniczy Mostów »

Mila pisze: sobota 13 lut 2021, 09:19 Możesz mi wypisać które to dodatki (ukończone) nie pojawiły się na stronie? na PM to uzupełnię.
Ale zupełnie nie wiem skąd pomysł ze będą datowane 2021? Przecież zawsze jest podawana data powstania dodatku a nie jego publikacji. - To co wykryłeś to też możesz napisać na PM.
Z przyjemnością. Czekaj na wieści!


Awatar użytkownika
Budowniczy Mostów
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Bezdroża
Bezkresne Morze
Gospoda Pod Koroną. Obiekty i Misje 2
Klątwy Króla Piramidy (Piramida 2.0)
Legendarne Przedmioty
Ląd Na Horyzoncie!
Most
Obiekty i Misje
Szalony Tytan
Posty: 3997
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2016, 21:50
Płeć:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Budowniczy Mostów »

Dziecko w nocy chorowało, więc czuwając zrobiłem prókbę timeline'u, na razie ze swoich dodatków (jakżeby inaczej).
Generalnie timeline wygląda bardzo ładnie, niewiem jeszcze, jak działa. Chyba jest możliwość tagowania i in. Noc nie była taka długa, żeby to sprawdzać.
https://www.timetoast.com/timelines/2483004
Generalnie nie ma miejsca na recenzję, bardziej na notkę (tym krótszą, im dłuższy link). Ale zabawa w opisanie w ok. 130 znakach charakteru rozszerzenia jest całkiem motywująca.
Zamierzam dodawać kolejne dodatki, poczynając od tych, które mam w kolekcji. (A sporo tego jest).
Na razie nie włożyłem w to kasy, więc mogę obsługiwać jeden timeline i jedynie w pojedynkę. W kwestii notek myślę możecie mi zaufać. Natomiast będę czekał na reprezentacyjne obrazki, bo wycinanie z kart się nie sprawdza.


Awatar użytkownika
Mila
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Współpracownik portalu magiaimiecz.eu
Posty: 106
Rejestracja: środa 23 wrz 2020, 09:25
Płeć:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Mila »

Budowniczy Mostów pisze: sobota 13 lut 2021, 03:08 Większości rozszerzeń z 2020 roku na stronie nie ma i po dodaniu będą datowane 2021
Z tej listy co mi podesłałeś to nie było tylko jednej pozycji z grudnia - dodatek Bestie 4 karty. Reszta dodatków była zamieszczona (mogła nie mieć którejś z Twoich aktualizacji (np o ikony dodatków)) ale aktualizacje dodatków są robione tylko przez dwóch autorów :)

Także z Twojej listy są już udostępnione wszystkie :)

Budowniczy Mostów pisze: sobota 13 lut 2021, 09:47 zrobiłem prókbę timeline'u
Bestie masz na Grudzień 2021 to za jedenaście miesięcy.


Awatar użytkownika
Budowniczy Mostów
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Bezdroża
Bezkresne Morze
Gospoda Pod Koroną. Obiekty i Misje 2
Klątwy Króla Piramidy (Piramida 2.0)
Legendarne Przedmioty
Ląd Na Horyzoncie!
Most
Obiekty i Misje
Szalony Tytan
Posty: 3997
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2016, 21:50
Płeć:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Budowniczy Mostów »

Dzięki @Mila za apdejt i korektę.


Awatar użytkownika
Budowniczy Mostów
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Bezdroża
Bezkresne Morze
Gospoda Pod Koroną. Obiekty i Misje 2
Klątwy Króla Piramidy (Piramida 2.0)
Legendarne Przedmioty
Ląd Na Horyzoncie!
Most
Obiekty i Misje
Szalony Tytan
Posty: 3997
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2016, 21:50
Płeć:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Budowniczy Mostów »

Siedzę nad morzem między próbami orkiestry, czasem dodam coś do zestawu rozszerzeń. Na razie to, w co grałem i potrafię ocenić.
Czy takie notki na temat rozszerzeń są waszym zdaniem pomocne?
https://www.timetoast.com/timelines/2483004


Awatar użytkownika
Budowniczy Mostów
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Bezdroża
Bezkresne Morze
Gospoda Pod Koroną. Obiekty i Misje 2
Klątwy Króla Piramidy (Piramida 2.0)
Legendarne Przedmioty
Ląd Na Horyzoncie!
Most
Obiekty i Misje
Szalony Tytan
Posty: 3997
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2016, 21:50
Płeć:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Budowniczy Mostów »

I czy taka linia czasowa jest dla was czytelna?


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Valdi »

Czytelna jest, ale czy potrzebna :D ?


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Budowniczy Mostów
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Bezdroża
Bezkresne Morze
Gospoda Pod Koroną. Obiekty i Misje 2
Klątwy Króla Piramidy (Piramida 2.0)
Legendarne Przedmioty
Ląd Na Horyzoncie!
Most
Obiekty i Misje
Szalony Tytan
Posty: 3997
Rejestracja: poniedziałek 05 wrz 2016, 21:50
Płeć:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Budowniczy Mostów »

Valdi pisze: piątek 09 lip 2021, 11:00 Czytelna jest, ale czy potrzebna :D ?
Dzięki, fajnie.
Łamigłówka, jak opisać rozszerzenie mieszcząc się w małej ilości znaków. Taka aktywność sama w sobie mi się podoba.
Była poruszona kwestia recenzji, relacji, informacji więc wychodzę naprzeciw.
► Pokaż dodatkowe informacje
Możesz wykorzystywać, jeśli chcesz. Z prawem do przeredagowania.


Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Kufir »

Chciałbym wydrukować dodatek Smoki :

https://www.google.com/url?q=http://mag ... znR52g4Aja

Do kogo się zgłosić ? Kto się teraz tym zajmuje ? :)


Obrazek
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: Valdi »

Serio? i Ty @Kufirze z takim pytaniem...

Z tego co wiem to oni się tym zajmują:
dnz@magiaimiecz.eu


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
seelene
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 22 lut 2022, 16:23
Płeć:

Re: Spis dodatków autorskich do TMIM

Post autor: seelene »

Cześć.

Mam takie pytanie. Z góry przepraszam, że może nie w tym miejscu co trzeba, ale jestem tu nowa i jeszcze nie ogarniam.
Mam prośbę o polecenie dodatku fanowskiego z planszą, który mógłby mi jakoś zrekompensować brak dodatku Miasto. Mam Góry i czytałam, że najlepiej się gra mieć te dwa, bo się super uzupełniają. Czy znajdę tu coś takiego?


ODPOWIEDZ