Gdybym mógł wybrać Poszukiwacza na start +1 dowolny Przedmiot z gry lub Przyjaciela, byłby to...

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Kewis21
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 514
Rejestracja: czwartek 15 sie 2019, 15:38
Płeć:

Re: Gdybym mógł wybrać Poszukiwacza na start +1 dowolny Przedmiot z gry lub Przyjaciela, byłby to...

Post autor: Kewis21 »

Znam przypadek gdzie alchemik, pobiegł po kiścień na początku gry, jakoś wyszło że nie dożył nawet do połowy xD


pablo106
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 12 kwie 2021, 19:24

Re: Gdybym mógł wybrać Poszukiwacza na start +1 dowolny Przedmiot z gry lub Przyjaciela, byłby to...

Post autor: pablo106 »

Miałem raz takie kombo. Jest chowaniec z miasta dzięki któremu odzyskujesz punkt losu co turę. Wylosowałem go na postaci(nie pamiętam nazwy ani dodatku) która w zdolnościach ma że może poświęcić los zamiast utraty punktu życia 😄😄😄 OP


Awatar użytkownika
Martek [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Rwąca Rzeka
Posty: 507
Rejestracja: poniedziałek 30 kwie 2018, 08:48

Re: Gdybym mógł wybrać Poszukiwacza na start +1 dowolny Przedmiot z gry lub Przyjaciela, byłby to...

Post autor: Martek »

Chodzi mi po głowie dodatek, który można by rozegrać w trybie kampanii.
Po rozegraniu jednej gry, można przystąpić do nowej, która była by ciągiem fabularnym poprzedniej rozgrywki.
Z tymi samymi Poszukiwaczami jednak bogatszymi o jednego Przyjaciela/Przedmiot, jako nagroda za poprzednią grę.
Stąd ta idea.
Bardzo podobał mi się pomysł gry z "giermkami".
Być może nie przypisywać na starcie Poszukiwaczom konkretnego wyposażenia, tylko dać wolny wybór graczom.
No ale już na starcie może się to skończyć żmudnym przeszukiwaniem talii i główkowaniem przed dokonaniem wyboru.
Dlatego przy pierwszej rozgrywce wolałbym narzucić graczom wybór (możliwie najlepszy) a przy kolejnej grze pozwolić wybrać zdobyty Przedmiot/Przyjaciela z poprzedniej gry.
Czas pokaże czy to dobry pomysł.
Pozdrawiam.


ODPOWIEDZ