Runebound

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Runebound niedotyczące Twórczości graczy, Zasad itp.
cichy00
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 14 wrz 2009, 18:18
Lokalizacja: Chojnice
Płeć:

Post autor: cichy00 »

witam

miesiac temu kupilem Runebounda :) gra nas (znojomych i mnie) tak wciagnela ze raz w tygodniu w nia gramy :] czy z ludzi przegladajacych to forum posiada moze ktos dodatki do niej (najlepiej wszystkie (sa trzy o ile sie nie myle)) i mogly opisac swoje spostrzezenia odnoscie ich i jakie ma odczucia? nie ukrywam iz zastanawiam sie nad kupieniem tych dodatkow i chcialbym jakies opinie ;)

pozdrawiam


Awatar użytkownika
7Tristan
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 729
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 09:43
Lokalizacja: La Verna
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: 7Tristan »

Witaj,

posiadam aktualnie dwa dodatki do Runebound'a "Berło Kyrosa" oraz "Wyspę Strachu". Tego pierwszego ukazała się już moja recenzja w Rebel Times'ie - ściągniesz go za darmo wchodząc w link, który mam w opisie ,numer lipcowy (22). Jeżeli chodzi o Wyspę Strachu to moja recenzja powinna się ukazać w najbliższym czasie, więc podzielę już kilkoma uwagami:

ten pierwszy dodatek planszowy wprowadza sporo pozytywnego zamieszania. Akcja dzieje się na morzu pełny małych wysepek co zwiększa znacznie interakcje z graczami, dzięki czemu ruchu muszą być bardziej przemyślane. Ponadto dochodzi kilka nowych zasad, podróż przez morze ,poszukiwanie pradawnych artefaktów, czy srebrne karty które wprowadzają powiew świeżości do rozgrywki. Śmiem twierdzić ,że karty każdego koloru zawierają ciut trudniejsze zadania niż te w podstawce, co moim zdaniem uatrakcyjnia rozgrywkę. Żeby nie było tak różowo to gra potrafi stać się jeszcze dłuższa, przez co czasami niektóre partię przeginają z czasem.


ODPOWIEDZ