Prośba do posiadaczy Dungeoneer'a lub Runebound'a

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Runebound niedotyczące Twórczości graczy, Zasad itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
7Tristan [Autor tematu]
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 729
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 09:43
Lokalizacja: La Verna
Płeć:
Wiek: 38

Prośba do posiadaczy Dungeoneer'a lub Runebound'a

Post autor: 7Tristan »

Witam,

przeglądając różne strony z informacjami na temat wspomnianych gier doszedłem do wniosku ,że warto byłoby się zaopatrzyć w obie.
Chciałbym prosić posiadaczy wyżej wymienionych gier o to ,aby utwierdzili mnie w przekonaniu do danej gry ,lub odwiedli mnie od zamysłu jej kupna zgodnie z własnym przekonaniem (byłbym wdzięczny za konstruktywne wypowiedzi).

Z góry dziękuje :)


moonman
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 23 lut 2006, 12:55
Lokalizacja: pomorskie
Płeć:

Re: Prośba do posiadaczy Dungeoneer'a lub Runebound'a

Post autor: moonman »

7Tristan pisze:Witam,

przeglądając różne strony z informacjami na temat wspomnianych gier doszedłem do wniosku ,że warto byłoby się zaopatrzyć w obie.
Chciałbym prosić posiadaczy wyżej wymienionych gier o to ,aby utwierdzili mnie w przekonaniu do danej gry ,lub odwiedli mnie od zamysłu jej kupna zgodnie z własnym przekonaniem (byłbym wdzięczny za konstruktywne wypowiedzi).

Z góry dziękuje :)
dungeoneera nie mam i nie grałem - napiszę o Runeboundzie.
jeśli lubisz MiM'a to Runebound powinien Ci się spodobać - w porównaniu do MiM'a - walka jest bardziej skomplikowana (3 ataki: dystans, wręcz, magia - podzielone na tury), dowolność poruszania się po hexach (specjalne kości rzutu) - dowolność ataków - karty przygód podzielone wg. trudności - rozgrywka niestety jest znacznie dłuższa niż w MiMie - co dla mnie obecnie jest największą wadą - dlatego przesiadłem się z Runebounda na TMiMa. BTW: jeśli chcesz nabyć Runebounda - zerknij tutaj
MiM ma jeszcze jedną zaletę, której chyba nie ma obecnie żadna planszówka - ogromny sentyment :)


Awatar użytkownika
7Tristan [Autor tematu]
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 729
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 09:43
Lokalizacja: La Verna
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: 7Tristan »

Mam grę już od ponad miesiąca, ale i tak dzięki za dobre chęci :)


ODPOWIEDZ