Racje/Interpretacje/Dowody

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
Zablokowany
Nizar666 [Autor tematu]
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 11 maja 2014, 23:17
Lokalizacja: Głuchołazy
Płeć:
Wiek: 30

Racje/Interpretacje/Dowody

Post autor: Nizar666 »

Przeszukałem cały dział dotyczący w/w tematu natomiast nic nie znalazłem. Jeżeli możecie bardzo bym prosił abyście podzielili się wszelkimi interpretacjami i racjami . Innymi słowy... Jak rozwiązujecie wszelkie spory dotyczące rozgrywki... Np. Mam (Sprawnego) Robota Bojowego oraz Przekleństwo Wiedźmy jako przyjaciela... Losuje kartę przygód , okazuje się ona Cyklopem , rzucam kostką i losuje 1 (zgodnie z instrukcją cyklop zjada mi przyjaciela) I w tym wypadku może on zjeść Przekleństwo Wiedźmy gdyż mimo to że na karcie pisze "Zdarzenie" jest on moim przyjacielem...Wniosek ? = Jest to możliwe :) ... Bardzo prosił bym o więcej przykładów opartych na waszych doświadczeniach . Mam nadzieje że ten temat przyda się każdemu który ma wątpliwości oraz tworzy w swojej głowie problem typu "mogę , nie mogę" :D


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Nie obraź się, ale wolę, ażeby każda kwestia zasad omawiana była oddzielnie. "Temat-zupa śmietnik" wcale pomocny nie jest, bo w natłoku dyskusji rozmawiający z czasem mogą nie wiedzieć o czym tak właściwie rozmawiają. Przerabialiśmy już to, więc lepiej trzymać się zasady - "jedna kwestia, jeden temat".

Dlatego też temat zamykam.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Zablokowany