Poszukuje kart do podstawki, mam inne na wymianę ;)

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
esk [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: środa 18 sie 2021, 22:24

Poszukuje kart do podstawki, mam inne na wymianę ;)

Post autor: esk »

Cześć wszystkim, którzy tu zajrzą :).

Mam podstawkę MiM pierwsze wydanie w bardzo ładnym stanie, ale niestety brakuje mi 2 kart czarów.


Czarów, których mi brakuje: Wyssanie jaźni oraz Zakrzywienie czasu.


Na wymianę mam poniższe:

Podziemia - raczej wydanie drugie.

Większość w stanie bardzo dobrym, dobry++.


JASKINIA

oryginalne podstawki plastikowe w kolorze czarnym.

– 12 x Podziemia:

– 3 x Zdarzenie (Defetyzm, Omam, Oślepiający błysk)
– 2 x Wróg-Siła (Monstrum, wielki płaz)
– 3 x Wróg-Moc (Bazyliszek, Bezimienny, Ożywiony nieboszczyk)
– 1 x Nieznajomy (Błękitna zjawa)
– 3 x Miejsce (Podziemna pieczara, Prastary szlak, Ukryta pułapka)

– 60 x Jaskinia:

– 6 x Zdarzenie (Gratyfikacja, katorga, Nagroda, Utrata orientacji, Utrata siły, Walka dzikich)
– 16 x Wróg-Siła (Abonid, Docidon, Drada, Dziki pies, Gigant, Maszkaron, Morlok, Mumia, Neandertalczyk, Ork, Pełzacz, Płaszczon, Radrod, Rdzawnik, Zęborośl, Żądłoń)
– 1 x Wróg-Moc (Widmo śmierci)
– 11 x Nieznajomy (Asceta, Błędny rycerz, Ersekit, Jaskiniowiec, Jeźdźcy Apokalipsy, Obca rasa, Skrytobójca, Ślepiec, Więzień, Wyznawcy Kali, Zbiegły niewolnik)
– 1 x Przyjaciel (Gandalf*)
– 10 x Przedmiot (Ciężki topór obusieczny, Czaszka przeznaczenia, Łuk, Miniatura piramidy, Porzucony rynsztunek, Posąg, Sarkofag, Skrzynia, Szkic, Zwój papirusu)
– 3 x Magiczny Przedmiot (Magiczna kusza, Magiczny kryształ, Szklana kula)
– 12 x Miejsce (Klasztor, Odnoga korytarza, Ognisko, Podziemna oaza, Potężne wrota, Ruchome podłoże, Stalaktyty, Studnia, Szkoła wojowników, Tunel grozy, Ukryta nisza, Zaklęty krąg)


– 10 x Czar, (Amok, Hazard, Hulaszczy żywot, Opatrzność, Przeistoczenie, Ujarzmienie, Weryfikacja, Witalność, Wskrzeszenie, Zdrada)


– 30 x Przygoda

– 6 x Zdarzenie (Deszcz meteorytów, Pokuta, Porwanie, Sąd kapturowy, Werbunek, Zemsta duchów)
– 2 x Wróg-Siła (Hydra, Mumakile)
– 2 x Wróg-Moc (Meduza, Upiór)
– 4 x Nieznajomy (Hinduski mag, Nauczyciel, Pikt, Zbrojny orszak)
– 2 x Przyjaciel (Giermek, Legionista)
– 11 x Przedmiot (Ciężka zbroja, Karty Taroka, Latarnia, Maczuga, Mapa Podziemi, Minerał, Skarb zbójców, Sztylet, Usypiający nektar, Włócznia, Zatrute strzały)
– 3 x Miejsce (Kamienne kręgi, Kopalnia złota, Polana pełna ziół)

– 8 x Poszukiwacz-miniatura (tekturowy „pionek” dla każdego Poszukiwacza wymienionego powyżej)


PODZIEMIA


– 12 x Czar (Błyskawica, Dotyk śmierci, Odbicie, Ognista kula-Siła 3, Ognista kula-Siła 4, Ognista kula-Siła 5, Podmuch wiatru x 2, Przyspieszenie, Przyzwanie burzy, Spacer po wodzie, Zmylenie kierunku)


– 40 x Przygoda:

– 4 x Zdarzenie (Błazen, Trąba powietrzna, Wilkołak, Złoto głupców)
– 5 x Przyjaciel (Łucznik, Magiczny pomocnik, Strażnik, Tragarz x 2)
– 5 x Miejsce (Grobowiec, Wejście do Podziemi x 4)
– 9 x Przedmiot (2 Mieszki złota, Koń x 2, Koń i wóz x 2, Miecz, Rumak, Ukryta kieszeń, Złota statuetka)
– 3 x Nieznajomy (Domokrążca, Instruktor, Trędowaty)
– 5 x Wróg-Siła (Banda zombich, Chiński smok, Górski troll, Gryfon, Harpia)
– 4 x Wróg-Moc (Gnilec, Nietoperze-wampiry, Wampir, Zmrocz)
– 5 x Magiczny Przedmiot (Laska władzy, Sakwa bez dna, Starożytny artefakt, Talizman x 2)

– 32 x Podziemia:

– 7 x Zdarzenie (Łowca niewolników, Magiczne lustro x 2, Pożar, Zapadnia, Zawał, Zielona mgła)
– 10 x Wróg-Siła (Czerwony smok, Goblin x 2, Ogromny szczur x 2, Olbrzymi pająk, Purpurowy czerw, Zielony śluz, Żuk-zabójca, Żywa statua)
– 2 x Wróg-Moc (Ognisty rumak, Wilk-widmo)
– 1 x Nieznajomy (Krasnolud-samotnik)
– 2 x Przyjaciel (Mędrzec, Pies)
– 2 x Przedmiot (Pochodnia, Wyrok banicji)
– 2 x Magiczny Przedmiot (Kryształ mocy, Magiczne rękawice)
– 6 x Miejsce (Dół pełen węży, Gong, Ołtarz, Sekretne przejście, Skrzynia, Tunel)


– 18 x Poszukiwacz (Centaur, Ciemny elf, Cyganka, Góral, Inkwizytor, Karateka, Kuglarz, Leśny duszek, Ninja, Ork, Samuraj, Szaman, Szermierz, Szpieg, Zawadiaka, Zulus, Zwiadowca, Żołnierz)




Pozdrawiam :)


Awatar użytkownika
JollyRoger
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Uczestnik Zjazdów
Posty: 386
Rejestracja: środa 01 maja 2019, 20:45
Płeć:

Re: Poszukuje kart do podstawki, mam inne na wymianę ;)

Post autor: JollyRoger »

Czy ja dobrze rozumiem, że potrzebujesz dwóch Czarów i jesteś gotów się je wymienić z kimś i dać temu komuś PODZIEMIA i JASKIENIĘ z kartami jakie wchodzą w skład tych dodatków ?


"Jak Palladyn szlachetnie, mieczem złączę lub zetnę"
esk [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: środa 18 sie 2021, 22:24

Re: Poszukuje kart do podstawki, mam inne na wymianę ;)

Post autor: esk »

:) Niestety to nie jest tak piękna historia.

Precyzuje - mam "poniższe" karty na wymianę, nie kompletne gry.

Pozdrawiam
B


ODPOWIEDZ