Skany pudełek do MiM 2ed.

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
UglyGoblin [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 22 mar 2020, 09:45

Skany pudełek do MiM 2ed.

Post autor: UglyGoblin »

Witam i dziękuję za przyjęcie do grupy. Czy ktoś z Was posiada, lub wie o istnieniu skanów pudełek do do polskiej wersji MiM 2ed. Postanowilem sprzedać moją stareńką MiM a bez tego raczej mi się nie uda. Z góry dziękuję za pomoc.


Awatar użytkownika
JollyRoger
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Uczestnik Zjazdów
Posty: 386
Rejestracja: środa 01 maja 2019, 20:45
Płeć:

Re: Skany pudełek do MiM 2ed.

Post autor: JollyRoger »

Nie jestem co prawda w posiadaniu wszystkich pudełek ale mogę zrobić scany takich jak: Podstawka, W Kosmicznej Otchłani, Jaskini i Smoki. Jeżeli jesteś zainteresowany na zapraszam na priva.


"Jak Palladyn szlachetnie, mieczem złączę lub zetnę"
Awatar użytkownika
Pablo
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Dyniowy Król - Dyniokruk
Nowe Przygody
Paczka Przygód
Smocze Dary
Ukryta Dolina
Ulice Miasta
Zaklęcia
Posty: 3139
Rejestracja: wtorek 06 mar 2018, 10:01
Lokalizacja: śląskie
Płeć:
Wiek: 43

Re: Skany pudełek do MiM 2ed.

Post autor: Pablo »

UglyGoblin pisze: niedziela 22 mar 2020, 10:10 Witam i dziękuję za przyjęcie do grupy. Czy ktoś z Was posiada, lub wie o istnieniu skanów pudełek do do polskiej wersji MiM 2ed. Postanowilem sprzedać moją stareńką MiM a bez tego raczej mi się nie uda. Z góry dziękuję za pomoc.
Spróbuj nawiązać kontakt z Valdim lub Pauliną.


damczan
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 30 sie 2020, 10:46
Płeć:

Re: Skany pudełek do MiM 2ed.

Post autor: damczan »

Pozwolicie, że odświeżę nieco temat.

Również jestem szczęśliwym posiadaczem ("w spadku", od wujka) zestawu MiM (podstawka, podziemia, miasto, w kosmicznej otchłani). Całość jednak otrzymałem w dużym pudle po butach, na które naklejoną miałem taśmą klejącą górę z pudełka od podstawki (1 edycji). Chciałbym na własne potrzeby odtworzyć oryginalne pudełka do każdej części. Czy dysponuje ktoś już skanami pudełek interesujących mnie części i mógłby się nimi podzielić?

Z góry dziękuję za pomoc.


ODPOWIEDZ