Koszmar z Dunwich

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o świecie H. P. Lovecrafta.
ODPOWIEDZ
aliennest [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 06 wrz 2011, 22:28

Koszmar z Dunwich

Post autor: aliennest »

Witam
Kiedy koszmar z Dunwich podnosi poziom paniki na torze przedwiecznego?

W instrukcji jest napisane:..."dopoki pozostaje w grze za kazdym razem kiedy sie ruszy istnieje szansa ze na tor zaglady przedwiecznego trafi kolejny zeton"

a) za kazdy jego ruch dostaje zeton przedwieczny?

b) za kazdym razem kiedy ma wejsc w wortex?

i jeszcze jedna mysl mi sie nasuwa czy jak wchodzi w wortex to koszmar zostaje usuniety z gry?

pzdr


Awatar użytkownika
AgaDar
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 68
Rejestracja: niedziela 20 cze 2010, 21:31

Re: Koszmar z Dunwich

Post autor: AgaDar »

Witam

Kiedy koszmar z Dunwich podnosi poziom paniki na torze przedwiecznego?

zle sformulowane pytanie, nie ma czegos takiego jak "Poziom Paniki na Torze Przedwiecznego" to sa dwa oddzielne tory.

W instrukcji wyjasniono, ze za kazdego potwora ktory wejdzie do worteksa nalezy:
1. podniesc Poziom Paniki o 1;
2. jesli na Torze Koszmaru jest mniej niz 3 zetony nalezy umiescic tam jeden dodatkowy zeton (jesli zapelni sie tor to pojawia sie Koszmar z Dunwich na Wzgorzu Straznika).

W instrukcji jest napisane:..."dopoki pozostaje w grze za kazdym razem kiedy sie ruszy istnieje szansa ze na tor zaglady przedwiecznego trafi kolejny zeton"

Z opisu, ktory sie znajduje na odwrocie zetonu Koszmaru z Dunwich wynika, ze zamiast poruszac Koszmar, nalezy rzucic koscia. W zaleznosci od wyniku doklada sie zeton na Torze Przedwiecznego badz nie.

i jeszcze jedna mysl mi sie nasuwa czy jak wchodzi w wortex to koszmar zostaje usuniety z gry?
Koszmar nie zostanie usuniety, tylko podnosi sie Poziom Paniki, natomiast nie jest dokladany kolejny zeton na Torze Koszmaru poniewaz zgodnie z instrukcja te doklada sie tylko w przypadku gdy jest ich mniej niz 3.

Ponadto, zetony z Toru Koszmaru z Dunwich usuwa sie dopiero w chwili pokonania Koszmaru przez badacza.

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze troche rozjasnilem ;)


aliennest [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 06 wrz 2011, 22:28

Re: Koszmar z Dunwich

Post autor: aliennest »

Przepraszam za pomylke mialem na mysli tor zaglady przedwiecznego.

Rozwiales wszytskie moje problemy, dzieki za szybka odpowiedz
Pozdr.


Awatar użytkownika
Wagnard
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 867
Rejestracja: poniedziałek 17 sie 2009, 18:01
Lokalizacja: "Hell on Earth"
Kontakt:

Re: Koszmar z Dunwich

Post autor: Wagnard »

[quote=""AgaDar""]
Z opisu, ktory sie znajduje na odwrocie zetonu Koszmaru z Dunwich wynika, ze zamiast poruszac Koszmar, nalezy rzucic koscia. W zaleznosci od wyniku doklada sie zeton na Torze Przedwiecznego badz nie.
[/quote]

W zwiazku z tym Koszmar z Dunwich nigdy nie wejdzie w wortex.


ODPOWIEDZ